Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeretnénk Gödre költözni...

Szeretnénk Gödre költözni gyönyörű környék.Fiatal házaspár vagyunk egy 6 éves kislánnyal.Budapesten dolgozunk néztem egész jó a közlekedés.Milyen az élet Gödön?Mennyire van infrasuktúra milyen a közbiztonság Talán még Vác is vagy Fót szóba kerülhet.

Figyelt kérdés

#Élet Gödön #Élet Fóton #Élet Vácon #infrastuktura,iskola,óvoda
2021. márc. 7. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Göd jó. Van minden. Az ingatlan drága.

Vácon vannak jó részek, ahol az ingatlan is drága. Nyilván itt is van minden.

Fótot én nem mondanám jónak, sok ott a ....., ezért az ingatlan is olcsóbb, bár ott is vannak jobb részek.

Igaz dunakeszit nem írtad, de brutál drága az ingatlan.

Ezek mind jól felszerelt települések, jó infrastruktúrával.

Szerintem a sorrend: göd, dunakeszi, vác, fót.

2021. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két kollégám is Gödön lakik, nagyon szeretik. A bejárás Budapestre húzós, korán kell indulniuk, ha nem akarnak dugót, de ez általában igaz az agglomerációra. A közbiztonsággal elégedettek, a szolgáltatásokkal is, amennyire én tudom.
2021. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak az akku gyár közelébe ne. Több száz tonna pirofórikus lítiumot tárolnak.
2021. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fejlett település jó infrastruktúrával. Mondjuk én nem költöznék oda, baromi zsúfolt lett, szinte megtelt a város.
2021. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!