Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ket szobas lakas mennyire...

Ket szobas lakas mennyire eleg harom tagu csaladnak?

Figyelt kérdés
56 negyzetmeteres lakast vasaroltunk egy uj lako negyedben. Ket szoba, konyha, fürdö, balkon, pince es egy parkolo hely. Jelenleg anyukameknal lakunk, van egy fel eves babank, most lett kesz a lakas sikerült ki fizetni hitel mentesen. Harom szobasra nem futotta. A közvetitö fel ajanlotta hogy ki cserelhetjük 3 szobasra viszont akkor kene hitelt fel venni amitöl felek.

2021. aug. 17. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

A wc a fürdőben van? (mert akkor talán nem kell a bidé)

Ha balhémentes, nyugodt életet szeretnél, akkor bizony kell a három szoba. A fél ország hitellel vett lakást. A két szoba kevés.


Szerintem.

(az igekötő írását vedd át, ha ráérsz)

2021. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem kevés lenne 56 négyzetméter három emberre .Ezt nektek kell tudni. Akartok kistesót ?
2021. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem a helyes irasi szabalyokrol szerettem volna kerdest fel tenni. Nem magyar orszagon elek es nem is tanultam nyelvtant sem. Minden amit le tudok irni magamtol tanultam. Azert tettem ki ide a kerdest mert a sajat anya nyelvemen nem talaltam ehez hasonlo oldalt. Köszönöm a hasznos velemenyt
2021. aug. 17. 20:48
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek meg egy gyereket :)
2021. aug. 17. 20:48
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

A 3 szobás mindenképpen előnyösebb és jobb befektetés.

Azt viszont nektek kell tudni, hogy mennyivel drágább, és hány évig kellene törleszteni.


Üzletileg azért jobb még most átcserélni a nagyobbra, mert lehet, hogy pár év múlva már megfizethetetlen lesz egy ekkora lakás.

De te döntesz.

2021. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Igényeitektől függ. Van, akiknek ez is elég. Nekem ha lenne rá pénzem, akkor a nagyobbat választanám a helyetekben.
2021. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Kb ennyiben laktunk 4en. Anya-apa,2 gyerek (lany). Nem volt a legjobb. De igazabol tuleltuk. Lenyegeben mindenki mindent is hallott,legyen szo wc-rol,vagy csak egy szimpla beszelgetesrol.
2021. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
7 Sajnos a 3 szobás lakásban is lehet hallani mindet. Mondjuk ott nagyobb a tér legalább, de akkor is.:)
2021. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Higyjetek el most hazban lakunk, van 2 szobank külön bejarattal de igy is hall mindenki mindent. :))) mar varom, hogy a sajatunkba mehessünk
2021. aug. 17. 22:41
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Azert egy panel (suerintem) mas. Konkretan szenteste,mikor nalunk epp csend volt,hallottam szorol szora,ahogy a szomszed kisfiuk kibontjak az ajandekokat. A szulok/nagyszulok/gyerekek reakciot is hallottam,szinte magam elott lattam az egesz jelenetet. 😅
2021. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!