Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit kéne csináljak az ingatlan...

Mit kéne csináljak az ingatlanommal?

Figyelt kérdés

Üresen áll 2 éve, beköltözni nem akarok, kiadni se akarom, így csak nyeli a pénzt lényegében (havi rezsi ~30ezer ft).


Ismerőseim próbálnak rábeszélni, hogy adjam ki valakinek, de annyit nem lehetne érte kérni, hogy megérje berendezni, + lelakják stb.


Szerintetek hagyjam állni, adjam el, rakjak hozzá egy kicsit és vegyek egy jobbat; vagy adjam el és vegyek állampapírt belőle?



2021. aug. 23. 11:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
61%
Én is erre gondoltam hogy volt pénze ingatlanra, de élni már nem tud vele. Féloldalasak az emberej.
2021. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

A rakjak hozzá egy kicsit mit takar nálad?


Mert egy ilyen panel állapottól függően 24-29 millió között van.

Nyilván 29 ami jól felszerelt, felújított, akár bútorozott.


Viszont ennyiből sokkal jobb helyen sokkal jobb lakást nem feltétlenül fogsz venni.


Meg minek, ha üresen áll?

2021. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

22:


2-3 millát.


amikor ezt vettem, akkor is lehetetlen küldetés volt lényegében annyiért venni, minden nap figyeltem a hirdetéseket, és pont kifogtam.


Ha az ember zsebében van a pénz, és nem sürgeti költzés, jó kis lakásokat ki lehet fogni. Nyilván nem a II. kerületre gondoltam, hanem egy másik pesti kerületre, aminek kicsit jobb a híre, meg kulturáltabb övezetben van.


Értékpapírba való befektetés se lenne olyan rossz, de ingatlan jövedelmezőbb. Lehet a vége az lesz, hogy inkább kiadom, ha minden kötél szakad.

2021. aug. 24. 07:29
 24/32 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tudsz vele mit kezdeni, add nekem.
2021. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
80%
Egy jó állapotú lakást nincs értelme állni hagyni, romlik az állapota. Viszont ebből a pénzből a ennyiből eladnad feltételezem garzont tudnál venni menőbb helyen v egy közepes állapotút de akkor meg ahhoz hozzá kéne nyúlni v úgy kiadod. Értem a dilemmadat.
2021. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező, 5ös vagyok. Sikerült kiadnom a kőbányai lakásomat. 120ezer+rezsiért, és nem találta drágának. 2,5 hétig hirdettem, másfél hétig mutogattam. Igaz, ez azzal is járt, hogy hétköznap esténként munka után is, hétvégén is, mentem a lakásba, egyeztettem időpontot az érdeklődökkel, és mutogattam a lakást. Több embernek mondtam nemet, amíg jött az "igazi" bérlő. Igen, meg kell tanulni válogatni a bérlők között. Végül olyanok vették ki, akiket eredetileg is célcsoportként határoztam meg magamnak: 1 pár, egy gyerekkel. (A lakás paraméterei amúgy: 37 nm, frissen felújítva, 1,5 szobás, a szobák különnyílnak, bútorozatlanok. Konyhabútor, gépek vannak, légkondi van. Gázcirkós.)
2021. szept. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

37nm 1.5 szobás panelről nem hallottam még nagyon kőbányán.


Akkor ez biztos nem az újhegyi paneleknél van.

2021. szept. 1. 06:49
 28/32 A kérdező kommentje:
meg most olvasom gázcirkós... szóval te nem panelt adtál ki. A téglát mindig magasabb áron lehet ki/eladni.
2021. szept. 1. 06:50
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem újhegyi, és tégla, de régi építésű, nem új, és Kőbánya. (Kőbányai szinten sztem rosszabb helyen, mint az újhegyi ltp) Ha neked nagyobb a lakásod, és valóban jó állapotú, akkor ennél többért símán elmenne. Az állapotáról és felszereltségéről nem tudok részleteket.
2021. szept. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

ahogy nézem a lakásárakat MINDENFELE, semmiképpen nem adnám el. Kiadni, ha kell időszakosan, ha kell egyáltalán nem.


Eladni nem szabad, csak bukni lehet rajta.


Egy ingatlan nagy érték, mégha hitel is van rajta.

2021. szept. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!