Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepelen a Szilva fa utcában...

Csepelen a Szilva fa utcában vennék lakást, érdekelne hogy mi a véleményetek az adott környékről, közlekedésileg, meg lakosságilag? Újpestről költöznénk át.

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát Újpesttől minden tekintetben rosszabb lesz, ez az egy biztos. Csepel-Háros nagyon világvége, borzalmas a közlekedés. Teljesen vidéki falu feeling. Sok a C kategória is.
2021. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csepel-Háros, zártkerti övezet, tele cigóval. Amikor letettem a jogsimat, pont ebben az utcában kellett végigsétálnom 3 km-t a legközelebbi valamirevaló buszhoz. Mit mondjak, nem volt túl bizalomgerjesztő...
2021. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én átutazóban szoktam arra járni rendszeresen. Valóban borzasztóan kint van. Nekem semmi bajom Csepellel, de ennyire kint a semmi közepén nem szívesen laknék. A közlekedés valóban katasztrófa. Autóval reggel is dugó, délután is araszolás, nagyon gyakran. Busz Csepelig visz be, onnan átszállás, ha a belváros felé tartasz.
2021. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos nem a legjobb része a kerületnek. Ha nincs kocsid inkább ne vágj bele. Valamint sok roma lakik arrafelé.
2021. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vajon miért lettem lepontozva, mikor a többi válasz is engem erősít?
2021. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Biztosan a Szilvafa utca?

Illetve, vagy biztosan "lakás"?

Ott házak vannak.

Na ez nem kukacoskodás, csak fura valahogy....

Na mindegy. 😊

Szerintem Google-zz rá az utcára műholdképpel s akkor látod mennyire "tanya-világi" körülmények vannak.

De ha a csend és nyugalom kell, akkor....

Csend van. De nyugalom nem biztos. Lévén, hogy Csepel "Ausztrál" lakosainak bő része a kérdéses környéken éli mindennapjainak 24 óráját.

Egy-két kisebb boltocska van a környéken meg dohánybolt és ennyi.

Ezeket kerékpárral 5 perc alatt eléred, egészen addig amíg szemed a bicajodon van...

- bár Isten lássa lelkemet, nem feltételezek senkiről semmit...

- a séta egészségesebb.

Ja és ha ingatlant veszel ott a környéken, vegyél még egy terepjárót is.

Nyáron kavicsos, földes, sziklás, hepe-hupás az utca egy kis vegyes (kiTudjaMilyen porral) szállóporral.

Rossz idő esetén pedig vegyes méretű vizi-medencékkel teli csúszós, saras nem éppen japán-kertté válik a környék.

Páratlan vad-világ jellemzi a területet.

Kóborló cicák, kósza ebek és minden más e-világba nem illő hivatalos úton nem keresztezhető egyedi lények is fel-felbukkan(hat)nak.

De a viccet félre téve.

A legtöbb kutyás támadást innen jelentik.

Félreértés ne essék, imádom Csepelt.

De ha lenne annyim...

- még egy hétvégi pihenő kuckót SE vennék ott a környéken.

A főúton állandó a dugó.

Késésekkel mindig kalkulálni kell.

Ez vonatkozik értelemszerűen MINDEN közlekedési járműre.

Sok jót nem tudok mondani.


Ja, de mégis.


1 dolog.

Közel van az Auchan. (5 perc)


(ami szerintem meg drága, mint a dög)

Csepel városközpontban 1000x több mindent meg tudsz venni, JÓVAL ólcsóbban!

2021. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5

Én mindenkit felpontoztam


Mit értetek az alatt hogy sok a cintányéros? Mennyi az a sok? Reggelente most is dugózok nem jelent gondot, viszont nyugadalmat szeretnék, van egy pici gyermekünk is.

2021. okt. 5. 17:53
 8/8 A kérdező kommentje:

6#

Igen, ház lesz az, elnézést.

2021. okt. 5. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!