Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tartozik e szavatossággal az...

Tartozik e szavatossággal az eladó ha a tető beázik?

Figyelt kérdés
Vettem egy házat már be is költöztem. A vétel után 2 hónappal költöztem be. Szept-ben. Most vettem észre hogy a tető egy része ázik.Nem a lakásban hanem az előterben ázik aminek fa a menyezete. Veronda. Az eladó nem akar vele foglalkozni azt mondta karbantartás. A ház teljesen fel lett újítva egyébként a tető is uj.

2021. okt. 3. 14:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, hogy SZERINTED!, hanem a JOG számít.

Az eladónak semmi köze a házhoz, mert megvetted, és az köteles INGYEN javítani, ako rossz munkát végzett.

Keress meg egy ügyvédet és ö szólítsa fel a nevedben a "szakit" a munka elvégzésére.

2021. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ő adta el hibásan. "


Te vetted meg hibásan.

2021. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22-es: nem érdemes válaszolni, a kérdező vagy nem tud szöveget értelmezni, vagy nem egészen normális.
2021. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
46%
Ez itt nem Norvégia. :D
2021. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!