Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kőszegre költöznénk. Tudtok...

Kőszegre költöznénk. Tudtok véleményt mondani a városról? Milyen ott az élet/ munkalehetőség? A most lakásokká alakított (Tower lakópark) régi bőrgyárról valami infó? Nem nagyon kellnek el a lakások, ahogy figyelem pár hónapja.

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne. Mármint a lakópark. A városról tudom, hogy jó ott élni, és nem csak ausztrai munkával az ember háta mögött. Biztonságos, élhető része ez az országnak, gyönyörű táj, jó levegő, munka pedig ha nem is helyben, akkor Szombathelyen akad bőven. Az ingatlanárak még tűrhetőnek mondhatóak, a Tower lakópark nekem is felkeltette az érdeklődésem, nagyon szimpatikus amit eddig találtam róla, de jó lenne ha valaki írna róla, akinek van tuti infója
2021. okt. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kőszeg(német nevén Güns)valóban "ékszerdoboz", ahogy a köznyelv ismeri.

Jelenleg hatalmas fejlesztések vannak a Városban :infrastukturális vonatkozásban (Pl.közművek , intermodális közlekedési megoldások), de nagyarányú a klasszikus/történelmi épületek felújítása,funcióval kitöltése stb.is !

Hogy az a bizonyos "lakópark"(?) milyen, arról csak az ottlakóktól lehet érdemben infót szerezni ,-- a helyszínen.

A mostanában Ausztria fele vezető autóút csodálatos ,'hál Isten még kevesen ismerik,így az átjutás is problémamentes a határon Ausztriába , ami (akárki akármit is állít)- ma a legnagyobb vonzereje Kőszegnek.(Nem véletlenül !)

Ingatlanügyben azt ajánlom a helyszínen tájékozódj, ne hirdetésekből, kósza javaslatokból. Mégis csak egy életre szól, bár lehet h. előbb jobb bérelni valamit, hogy bejön-e az új helyzet? (esetleg Ausztriában a meló).

Épülni egyébként lehet, h.jobb üzlet, mint venni,azt majd az árakból esetleg látni fogod !

2021. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!