Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bicskéről kérdeznék.Aki ott...

Bicskéről kérdeznék.Aki ott él,szereti? Általános iskolában van nyelv oktatás első osztálytól vagy legalább szakkör szinten? Iskolával kapcsolatban bármilyen tapasztalat jól jöhet. Helyben (akár részmunkaidős) munkalehetőség terén milyen?

Figyelt kérdés

Jöhetnek pozitív és negatív vélemények is.Szórakozni nem járunk,csak kirándulni néha,az nem szempont.Bevásárlási lehetőségek,közlekedés jónak tűnik.Az ott élőket nem ismerjük,de többször jártunk a településen.


Elsősorban a helyi iskolákkal kapcsolatban érdeklődnék.Bármit írhattok,ami személyes tapasztalat.A Csokonai érdekelne elsősorban,a másik úgy néztük,hogy egyházi iskola.Az messzebb áll tőlünk.


Ezen kívül: munkalehetőség szempontjából milyen? Hogyan érzékelitek,vannak munkalehetőségek "egyszerű" embereknek?

Én Budapesten dolgozom,Párommal nézelődünk Bicskén (is).

Köszönöm!



2021. aug. 20. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Bicskei barátaimtól úgy tudom, hogy aki teheti Bp-re viszi a gyerekeit suliba a rahedli cigány miatt.
2021. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Ott a legtöbb a bűncselekmény.
2021. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Öt éve élek Bicskén. Eddig semmi atrocitás nem ért. Csak annyi bűncselekmény van, mint márutt. nem rosszabb, nem kevésbé biztonságos, mint pl. Budapest Zuglón lakni. A Pérón vannak a romák, Bihari, Szondi, Rigó, Törökverő utca felejtős - persze elszórtan is előfordulnak, ahol szinte mindenhol. Minket sosem bántottak az öt év alatt.


Jól ellátott minden téren, nagy könyvtár, egészségház, iskola, óvoda... jól felszerelt kisváros, én ajánlom! Jóval olcsóbbak a lakásárak, mint a szomszédos Herceghalom, és Zsámbék. Kétkezi munkára sok lehetőség van, vannak itt üzemek. De sokan járnak Tatabányára, és Budaörsre is dolgozni, infrastruktúra szempontból szerintem nagyon jó. Az iskolák szerintem jók, a gyerekeim szerettek ide járni. Egyébként van itt egy eladó kétszobás ingatlanom a vasúttól tíz percre, ha érdekel, ír privátot!

2021. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Az egyházi suli nagyon jó - erős a nyelvoktatás, és kimondottan színvonalas suli! A Csokonia is jó színvonalú. A cigány, és alacsonyabb képeségű gyerekek számára van kisegítő suli. Bőven megfelelne a suli Pesteni is!
2021. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

A 3-4-es ugyanaz a válaszoló és nyilván azért dicsérgeti annyira, mert rád akarja sózni (hirdeti!) a lakását.

“A cigány, és alacsonyabb képeségű gyerekek számára van kisegítő suli.”

Ez meg hazugság, legalábbis a cigányokkal kapcsolatban, mert ez szegregáció lenne.

2021. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Több felé nézelődünk,nem csak ebben az irányban.Budapesthez viszonylag közel,mert én ott dolgozok.


Ezeket a "híres" utcákat köszönöm! Sajnos ilyen felénk is akad..


Ingatlanhirdetéseket nézem,köszönöm szépen.

Ahogy a foglaló után elkezdik kifizetni az enyémet,onnantól nyilván élesebben.


Ha valaki még írna,szívesen olvasom.

2021. aug. 21. 09:30
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, mi ez a sok negatív hozzászólás. Húsz éve lakom itt, Székesfehérvárról költöztünk ide, és teljesen meg vagyunk elégedve. Az unokám a Csokonaiba jár, tündéri a tanítónéni. Mi a központnál lakunk, és nem érzékeljük azt a sok romát, amiról beszéltek. Igen, van egypár, de nem vészes. Ha nem akarsz romák közelébe élni, akkor vannak kis sváb falvak, ott nem nagyon vannak.
2021. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszolónak is!

Örülök minden véleménynek!

Nálunk is vannak olyan helyek,ahol laknak,nyilván nem a közvetlen szomszédomban. :-)

2021. aug. 21. 16:30
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó a közlekedés, Kelenföld fél órára van. Mi szeretjük, a levegő is nagyon jó -legalább is a nagyvároshoz képest, minden fontos dolog kapható itt. Időnként felmegyünk Pestre, vagy Tatabánára, ha nyüzsgésre vágyunk, de ezek sem nagy távolságok. A közbiztosnág jó, tele van rendőrautóval, csak annyi balhé van itt, mint másutt. A falu, és a város elegye megtalálható benne. Az iskoláról én nem hallottam rosszakat, biztos van ilyen, és olyan tanár is. Első sorban tanítónőt válasszatok!
2021. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt élünk, év elején költöztünk, nagyon szeretjük, szép a környezet, jók a lakók (kertváros), jó döntés volt, de a gyerekem továbbra is Budapestre jár, nem sok jót hallottam az itteni suliról, végső esetben irántam csak át. Csak a katolikusról hallok jókat, nagyon előkelő helyen van az országos ranglistán , de oda azért nem megy, mert nem vagyunk vallásosak.
2021. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!