Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ezek a lakások mennyire...

Ezek a lakások mennyire vannak normális környéken vagy nagyon kint a francba? Esetleg a kettő együtt?

Figyelt kérdés

[link]


Egyedül az Orczynál tudom, hogy az soha nem kéne, ha ingyen adnák sem.



2021. okt. 14. 16:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hág bazzz+ elmesz megnezed! Most hiaba írom én h nekem jó, ha neked kint van!


Milyen választ vársz?!?! Én nekem nem lenne problémám ezzel a könnyekkel

2021. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1-es: csak véleményeket kikérni, hogy a feldobott környékek mennyire biztatóak, vagy nem. Jó, maga a lakás helyzete ott derülne ki, itt a környék érdekel leginkább.
2021. okt. 14. 16:33
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Orczy például messze nem olyan rossz már, mint volt régen. Bár hozzá tenné, "fénykorában" is egy csomó egyetemi évfolyamtársam lakott arra, mégis nyugodtan jöttek mentek, túlélték a dolgot. Azóta meg azért erősen fejlődött a környék 10+ év alatt.
2021. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg feldobta környékre nagyjából egész Pestet. Az, hogy ezek közül melyik a jó környék, hát tudja a bánat. Főleg, hogy utcánként, házanként változó lehet a lakó összetétel.
2021. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az mondjuk tény, hogy 15 millióért nem fogsz Budapesten lakást venni. Ennyiért csak olyan van ami rossz környéken van, lepukkant, felújítandó, lakhatatlan, élhetetlenül kis méretű szuterén-garázs-tároló.
2021. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A 18-19-20-21-22. Kerület kint van. A 23. Kerület is. Amiket kiválasztottál, azok vagy nagyon kimt vannak, vagy pincéből kialakított 20 nm alatti lakások. Vagy az sem: az alsórákosi egy jelnleg lakhatatlan tetőtér. Arra még plusz 10 misid rámegy, hogy lakható legyen. Ez mindegyik borzasztó.
2021. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os, ilyesmi véleményt szerettem volna.
2021. okt. 14. 16:55
 8/22 A kérdező kommentje:
Mármint amiben le van írva, hogy melyik környék van nagyon kint, stb.
2021. okt. 14. 16:55
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Huhh kerdezo, ezek rettenetesek :((

Tudom, hogy a kornyeket kerdezted es nem a lakasokat, de amelyik jobban is nez ki, az is szuteren, az meg egyenes ut a depressziohoz es a mindent ellepo peneszhez.

Nem biztos, hogy jo otlet minden aron ragaszkodni ahhoz a gondolathoz, hogy legyen egy sajat lakasod (Budapesten), mert ebben az esetben nagyon nem eri meg szerintem, ha csak ennyi a keret.

2021. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát de most őszintén baszod... Mi az, hogy nagyon kint? Mihez képest nagyon kint?


Nyilván, vannak amik kint vannak, de ezt te magad is képes vagy megállapítani ha ránézel a térképre.


Az meg nem mindegy merre dolgozol, merre mozogsz. Hiába van valami jó helyen, ha a munkahelyed 1,5 órányira van tőle egy másik jó helyen.

2021. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!