Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Költözni szeretnénk egy...

Költözni szeretnénk egy kisvárosból. Új építésűvel az a gondunk hogy a pökhendi nagyképű pestiek veszik meg, normális szót nem lehet váltani velük. Eladják a belvárosi panelt és játsszák az elitet, lehet hogy mégsem kell új építésű ház?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
???
2021. nov. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a kerdesed?
2021. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézelődj a hirdetések után.


[link]


Új építésű lakás annyi van, hogy "még adnak is el". (Az idézőjeles csak tréfa akart lenni, hiszen azért építik, hogy készen eladják). Ne legyenek előítéleteid a pestiekkel szemben, hiszen nekik is lehet ugyanez a falusi sült paraszttal szemben. Egyik sem jó nézet.

2021. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem előítélet, bárcsak az lenne. Vagy csak én találkozok manapság ilyen kamugépekkel. Miért nem lehet normálisan beszélgetni ahelyett hogy felvágunk nagyzolunk meg hazudozunk. Abban az utcában ahol lakunk mindenki normális minden szomszéd, ahol új építésű házban laknak, megy az urizálás, aztán kiderül hogy hitel, céges kocsi stb. Mire jó a hazudozás?
2021. nov. 3. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Te miről beszélsz? :D Mi is újépítésű utcában lakunk, de sosem beszélgettem a szomszédokkal arról, hogy kinek mije miből van. Mivel a legtöbb három gyerekes, ezért csak sejtem, hogy a legtöbben CSOK-kal költöztek ide. :)

Amúgy ha odajössz hozzám és megkérdezed, nem fogom letagadni, hogy van hitel a házunkon és céges autókkal járunk. Mondjuk furán fogok rádnézni, hogy ez téged ugyan miért érdekel, de nem titok. :D

2021. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy engem nem érdekel hogy ki miből tart fent valamit, az a gondom ha eleinte máshogy hangzik a körítés. De minek mond mást egy idegennek valaki? Aztán mikor magának ellentmond, összezavarodik. Na az már gáz.
2021. nov. 7. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
De mi oka lenne egy embernek hazudni? Egyáltalán hogy jön szóba az ilyen téma? Én még sosem beszélgettem ilyenekről a szomszédokkal. Az, hogy ők mit gondolnak miből van a vagyonunk és ehhez képest mi az igazság, az már más téma. De az meg nem az én hibám, hogy ők mást látnak bele... :D
2021. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem szarod le a másokat?
2022. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!