Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ma Magyarországon kb mennyibol...

Ma Magyarországon kb mennyibol lehet befejezni egy felujitando 3-4 szobas hazat? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Lattam felkesz hazakat, nincs se: ajto, ablak, padlo, futes, viz, gaz, vezetékek. Nincs tapeta, semmi. Csak a betonblokkbol/teglabol keszult falak.

Tehat kivulrol belulrol be kell rendezni.



2017. júl. 23. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Megoldhatatlan.

Lehet akár ugyan annyi, mintha az elejéről kezdenéd.

2017. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jav: Megmondhatatlan.

(javított a telefon)

2017. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az eszem megáll az ilyen kérdésektől!

Honnan tudhatnánk, hogy milyenek az igényeid?

Készíttess egy KOMPLETT költségvetést az elvárásaiddal, vond le belőle a falak árát, (vagy ami még kész van) és ami marad, annyiba kerül a befejezés. Nem csak Magyarországon, még Honoluluban is.

Ennyi!

2017. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha állnak a falak és fenn a tető az kb semmi. Aki nincs benne azt hinné a java megvan. Szerintem a költségek egy harmadát teszik ki a meglévő falak és tető. Vagy kevesebbet
2017. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
ez ház függő.. Lehet megveszed és rájössz az egész tetőt cserélni kell vagy a kazánrendszert, nyílászárok... de egyén függő pl elég neked a value festék vagy megveszed a hérát.... érdemes kőműves, asztalos ács, festő haverokat kérdezgetni mit gondolnak a házról.. megéri-e. A gáz is attól függ van-e csonk mert akkor maga a "gázbekötés" pár milla XD
2017. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, h nem 1xű a kerdes, de nem kell lehurrogni, csak, mert nem tudsz valaszolni. Ertem, h sokmindentol fugg, de pl egy ilyen allapotu [link] 3 szobas hazat be tudok-e fejezni (butorok nelkul, csak padlo, viz, tapeta stb) 2-3 milliobol? V tobb kell azert?
2017. júl. 26. 23:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél épület az kb. 170m2. Erre az állapotra, hogy a jelenlegi előírásoknak megfeleljen simán rá kell költened 150-180ezerFt/m2. Tehát alsó hangom elmegy rá 25 millió.
2017. júl. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Két három millió? Te nagyon el vagy tévedve. Ebből kb kijön egy központi vegyes és gáz fűtés. Esetleg víz. Ha ennyit tudnál költeni ne vegyél ilyet
2017. júl. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sokkal több. A 2-3 milla az ehhez semmi. 2-3 milla egy szimpla 70-90 m2-es kockaház tök alap egyszerű, olcsó felújítása (festés, burkolás, ablak, ajtó, ez+az).

Nézegesd meg ezt (házépítés kalkulátor).

[link]

2017. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi! Nem is tudtam, h van ilyen kalkulátor. Maskulonben van, aki megcsinalja a munkat, csak az anyagot kell megvenni, szóval az mar kiesik
2017. júl. 29. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!