Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jászfényszaru jó hely, jó ott...

Jászfényszaru jó hely, jó ott élni? Jó a közbiztonság? Vannak esetleg utcák amiket érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely szempontjából jó kis vidéki város de azért egy kicsit C-kategóriás.
2021. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Van munkahely ,de nem számíthatsz nagy választékra. Gyár gyár gyár. Nem is megyeszékhely ,de azért jól megkérik az ingatlanok árait. Drága. Én nem költöznék oda. Üdv Jászapátiról.
2021. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyósomék a szomszéd faluban laknak, ott is vannak rokonok, de ismerek olyat aki Budapestre jár fel dolgozni busszal. A konkrét utcákat nem tudom, biztos van rosszabb. Gyár van helyben, de igazából más nem nagyon, se szórakozás, se oktatás, se semmi. Hatvan van közel, igazából még az is elég lapos ilyen téren, bevásárolni jó.

Ajánlom a Jászfényszaruiak FB csoportot, olvassgass vissza ha tényleg fontolgatod a dolgot, sokminden ki tud derülni :).

2021. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye . Hármas is megmondta,hogy mi a helyzet. Jászapátiról írok. Gyár van helyben más nem nagyon se szórakozás se oktatás se semmi. Ez bizony igaz. Egy fiatal úgy menekül innen mint a huzat. Onnan Budapestre dolgozni menni necces. Sokat kell utazni. Nem vállalnám be.
2021. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na mondjuk én meg Jászapátit nem vállalnám be ugyanis volt szerencsém 4 évig gimibe oda járni. (Persze fényszarut sem)
2021. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hidd el szívem szerint elmennék innen. Csak hát tudod a kényszer.
2021. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem. Utólag attól féltem megsértelek de köszönöm hogy nem haragudtál meg sőt válaszoltál.
2021. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs miért megsértődnöm hát nincs itt semmi sem. Nulla szórakozási lehetőség az van. Édes kevés,hogy vásár szokott lenni és van egy képviselőnk aki túl van fizetve. Semmi nincs itt sajnos.
2021. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Kérdés,hogy mi motivál, milyen szempontok vezérelnek az ingatlanvásárlásnál. Jászfényszaru Jászberény Hatvan közelében van, tehát ha egy nyugisabb, falusias jellegű, de mégse falu (bár inkább az mint város), az elképzelés, közép árkategóriás ingatlanárral, nem rossz elképzelés.A Samsung nemcsak munkalehetőséget ad, az iparűzési adóból, a támogatásaiból fejlődik a település. Viszont nem biztosított minden ami egy város ellátottságával jár, akár szélesebb körű munkalehetőség,középfokú oktatás, szórakozás, nagyobb bevásárlási lehetőség.
2021. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!