Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Elképzelhető, hogy az öcsém...

Elképzelhető, hogy az öcsém 2éve hazudik?

Figyelt kérdés

Németországban élek, és magyaroszágon van egy lakásom, amit az öcsém használ 2éve teljesen ingyen amíg el nem adom. Több helyen is hírdetve volt , de eddig az öcsém telefonszáma volt megadva, mert úgyis neki kellene az időpontot megbeszélnie az érdeklődőkkel. Mostanáig senki sem érdeklődött iránta, ami meglepő, mert a piaci ár alatt kínálom. Különosebben nem is foglalkoztatott a dolog, gondoltam a járvány miatt rosszúl megy az ingatlanpiac. Csakhogy pénteken átszerkesztettem a hirdetést a saját számommal, és 4nap alatt ketten is hívtak. Ugyan egyik sem volt komoly, de azért nem fúrcsa, hogy két évig abszolút senkit nem érdekelt, most meg hirtelen 4nap alatt 2 érdeklődő is akadt?

Talán a testvérem szándékosan elüldözhette a vásárlókat, hogy továbbra is ingyen ottmaradhasson?



2021. dec. 13. 19:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Esélyes.
2021. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
99%, hogy ez történt, igen.
2021. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Ne kínáld piaci ár alatt. El fog kelni. Jól megy az az ingatlanpiac, semmi baja.
2021. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
21%

Teljesen normális amit tesz. Neki az jön le, hogy neked nem számít a lakás ára...

Én még a földhivatalba is bemennék ingyenes birtoklap betekintésre..lehet, hogy már régóta nem a tiéd.

..az önkormányzatnál kiderülne ki van bejelentve a lakásba..érik az embert ott is meglepetések.

2021. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
#4 hogyne lenne az enyém? Tudtommal nem lehet csak úgy eladni a tulaj aláírása nélkül, és nem is lehet bejelenteni senkit.
2021. dec. 13. 19:27
 6/30 anonim ***** válasza:
68%
4 es nem én vagyok, de nekünk is be volt jelentve 3 ember a lakásunkba.. szóval inkább nézz utána.
2021. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
A bejelentés még megoldható, az eladás/ átólírás, már nem igazán.
2021. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Naná, hogy hazudik a tesód. Ingyen kecó, hát hol talál ilyet?!
2021. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelmű,hogy az öcséd azon van ,ne legyen eladva .
2021. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Most miből venne új lakást, hova menjen? Neki ez kényelmes. De ha ilyen a hozzá állása, kérdés, hogy ki tudod e rakni ha szükség lesz rá. Neked kintről eladni, mindent megoldani nehéz lesz.
2021. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!