Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tapasztalta már valaki ezt...

Faber888 kérdése:

Tapasztalta már valaki ezt Budapesten az Atrax illetve a Szimák ingatlanirodákkal?

Figyelt kérdés

A Szimák ingatlaniroda kapcsán belefutottam 4 ingatlanhírdetésbe amiket több mint 6 hónapja hirdetnek de minden alkalommal azt mondják mikor hívom őket, hogy folyamatban van az eladás pedig minden hónapban felhívtam őket és mindig ugyanaz volt a válasz (ezen a héten kaptak ajánlatot és jövő héten írják a szerződést). Továbbá a XIV. és XXI. kerületben ugyanazokkal a képekkel hirdetnek lakást. Mindkét hirdetésnél azt állítják, hogy elkelt a lakás, de valami lepusztult másikat akarnak az ember nyakába varrni.


Az Atrax ingatlanirodával még rosszabb a tapasztalatom. Egy ingatlanos van csupán akit egy héten át kell hívogatni napi szinten mire nagy kegyesen felveszi a telefont. A hirdetet ingatlanok állítása szerint éppen most fognak elkelni, mert ajánlatot kaptak rá. Persze ő is tudott drágábbat ajánlani rosszabb állapotúban.

Az érdekesség az, hogy ezek a lakások vagyis a hirdetések szintén 6 hónapja legalább fent vannak. Ezt az irodát is több hónapig hivogattam és ugyanazokra a lakásokra ugyanazt mondta mindig több hónap eltéréssel is.



2021. dec. 14. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire nem vagy velük megelégedve, miért nem mégy másik ingatlanoshoz? Nézz másik hirdetést. Ezek valszpeg csalihirdetések voltak.
2021. dec. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Másik ingatlanosok illetve magánszemélyek által hirdetett lakásokat is nézek. Arra én is rájöttem, hogy ezek csali ingatlanok voltak. A kérdésem az volt csupán, hogy járt e már valaki más is így ezzel a két ingatlanirodával vagy sem?
2021. dec. 15. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a keresésnél miért nem lehet bepipálni, hogy csak magánszemélyek hirdetéseit listázza, hirdetéskezelő hiénákét ne.
2021. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xswerdy ***** válasza:
Szimákkal néztem lakást évekkel ezelőtt, van fizikai irodája, saját honlapja, őket nem gondolnám kamunak.
2021. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem tapasztaltam ilyet a Szimákkal, korrekten intéztek mindent. Amire hivtam őket megvolt, meg is néztem.


Azért az érdekes hogy több mint 6 hónapja nem találtál megfelelő lakást?!? Én is kerestem de jelen piaci helyzetben nem volt ennyi időm, mert mire vettem volna egyet elvitték az orrom elől... illetve az árak is emelkednek folyamatosan.

2022. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem eladói oldalról van tapasztalatom az Atrax Ingatlannal. Három nap alatt adták el a lakásomat, amit korábban más irodákkal nem tudtam eladni. Végül megbíztam őket és a srác 3 nap alatt hozott vevőt és el is adta a lakást. Amíg írtuk alá az ajánlatot, addig kilencszer csörgött a telefonja, lehet ezért tapasztalhattad azt, hogy nehéz elérni őket. Végig mindenben korrektek voltak, máskor is őket bíznám meg.
2022. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!