Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Alábbi 3 lakás közül melyik...

Alábbi 3 lakás közül melyik éri meg legjobban?

Figyelt kérdés

Melyik lakást lenne legjobban érdemes megvenni, az esetleges felújítások esetén is? Melyiket vennéd meg és miért?


[link]


[link]


[link]



#lakás, Zalaegerszeg
2021. dec. 19. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3.
2021. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Első lakás: előnyös, mivel az 1. emeleten van, nem kell az esetleges bútorokkal lépcsőzni lift hiánya miatt, és 2 szobás( vagyis nappali és fél szoba), viszont a tulaj benne él, így idő míg megkapja a pénzt és továbblép


Második lakás: Azonnal közltözhető, akár még albérlőként is lehetnék ott, míg megjön a teljtes összeg a bankból. Igaz az szintén előny, hogy két szobás, Viszont 4. emeleti, az idős szüleim pár év múlva már elég nehezen jönnének fel hozzám. Járólapoztatni kellene a konyhát és a közlekedőt, a fürdőt meg teljesen felújítani kabinnal.


Harmadik lakás: A legdrágább a 3 közül, szintén ott lehetnék, amíg a hitel megérkezik, nem igazán kellene újítani rajta., Viszont csak egy szobás, de az nagy.

2021. dec. 19. 12:55
 3/15 anonim ***** válasza:
1
2021. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyikre sem lennék vevő .Egyikbent sincs olyan,amit nagyon értékelni tudnék.
2021. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Zalaegerszegen van valami?

Gondolom hogy csak befektetési szándékkal vennéd, mert olcsó.

És te Pesten laksz.

Akkor felejtős.

2021. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A cèl, hogy Zalaegerszegre költöztek.
2021. dec. 19. 16:02
 7/15 anonim ***** válasza:
A másodikat. Az elsőben nem tetszik az ablaktalan hálószoba, a harmadik meg egy szobás, hiába, hogy nagy...
2021. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem az első tetszik, hangulatos kis lakás! Igen az nekem is feltűnt h nincs ablak a haloszoban, gondolom ez egy szobás volt, csak kettőt csináltak belőle. Nekem az első tetszik 😍
2021. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az elsőt. Mondjuk lealkudnám az árát a felére. Hihetetlen, hogy harminc négyzetméteres lyukak majdnem húsz milliók.Mondjuk hatot-hetet megér.
2021. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
azóta kicsit változtak az idők! én meg pont azt néztem milyen olcsók 😂
2021. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!