Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért kerül felcsúton egy...

Miért kerül felcsúton egy lelakott ház 18 misibe ?

Figyelt kérdés

[link]

Igazából ott se sok minden van. Annyi a különbség más falvak és felcsút között,hogy van egy bazi nagy stadion. Kis falunak mondható. Máshol ilyen lelakott valamik 4-5 milla alatt vannak. Még ez a legolcsóbb ház felcsúton. Na erre mennyit kéne költeni plusszban.



2022. jan. 4. 12:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én Baranyában lakom, a városomban is ilyen árak vannak, úgyhogy én ezt nem találom meglepőnek! Nálunk csak az építési telek 4-8 millió forint! Ugyanakkor tény, hogy vannak olyan falvak és nem feltétlen az Ormánságban, ahol 4-5 millióért megkapsz egy ilyen állapotú parasztházat vagy akár ennél jobb állapotút. No most azt tudni kell, hogy nálunk nincs se Orbán se Mészáros, se stadion, úgyhogy azzal a relatíve magas ingatlanár bizton kijelenthetem, hogy nincs összefüggésben! :)

Aki a régi parasztházakat kedveli vagy egyenesen csak abban érzi otthon magát, az akár ezt megveszi és felújítja, jellegét megtartva. Én úgy látom, hogy még akkor sem éri meg!

Nekem ez Felcsúton nem kellene, a falu összképe is számít nálam, azaz ha parasztház, akkor az legyen parasztházak között, ne egy ilyen vegyes, újépítésű és kádárkockák között! Hogy Baranyából hozzak erre példát: Óbánya, Feked

Azért e két településen a parasztháznak merőben más értéke van! Ott megér egy felújítandó 18 milliót, legalábbis az én meglátásom szerint.

Hogy Felcsúton miért ennyi, azt nem tudom... azt se tudom megmagyarázni, hogy a saját településemen miért ilyen magas az ingatlanár, hacsak a közbiztonság nem lehet az oka, mert az tény, hogy a bűnözés (polgármesterünket leszámítva) nulla. A polgi mondjuk egy kicsit rontja az összképet...

2022. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
58%
Csongrád megyében lakom. Sima téma. Egyértelmű,hogy lehet kapni 5 millióig nem 1 ilyen hirdetés van. Felcsúton azért ennyi mert van kisvasútkájuk meg focistadionyuk meg leggazdagabb embere és miniszterelnök báttya ott lakik. Amúgy egy elöregedő tanya ahol nagy az egyenlőtlenség. És ezt hagyja a lölő sajnos.
2022. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pesttől 50km re kicsit jobbat 1000m2 telekkel 5millióért adtuk el Jászfényszarun.

Pesttől 70km re, 15M ért felújított 3 szobást kapni belvárosban Jászberényben.

De tudom, magyarországon csak a 2millió pesti dolgozik, máshol nincs munka. :D


Amúgy a gyk-n volt már aki a saját városát nem úgy isteníti, mint a kommunizmusban a nyugatot?

2022. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 Itt vagyok pl. én! Kisregényt tudnék írni arról mi a problémám a "saját városommal".
2022. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!