Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Felcsút Budapesten van? Vagy...

Felcsút Budapesten van? Vagy Pest megyében? Valami iszonyat híres hely lett ez folyton Felcsútot hallom a tv-ben. Gazdag hely?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű guglizással meg tudod nézni, hol van Felcsút a térképen... tömik erősen pénzzel, mert Orbán ott élt gyerekkorában, és újgazdag oligarchája, Mészáros Lőrinc, jelenleg Felcsút polgármestere.
2015. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt az oldalt megtalálod, akkor a googlet hogyhogy nem? Bár nyilván ez csak provokáció....
2015. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg is ott él Orbán ??? Akkor oda már nem költözünk :D Fejér megyét ír a wiki ,de el sem hittem először egy vidéki megye ,hogy lett ennyire felkapott hát a barátok miatt is .
2015. nov. 17. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen. És Tarlós lesz a masiniszta...
2015. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Még egy debil is megtalál egy kis falut akár Afrikában is guglival a neve alapján. Úgy hogy reméljük ez csak provokáció mert ha nem akkor jó nagy a baj.
2015. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
#4 én úgy tudom, Tarlós a bakteri pozícióra aspirál.
2015. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
#4 bocs, Neked van igazad. Összekevertem Tállaival.
2015. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Orbán luxusvillában lakik Budán. Évtizedek óta csak vendégségbe jár Felcsútra. De hamarosan ez lesz Magyarország fővárosa, nemzetközi repülőtérrel, luxushotelekkel, műanyagból épült műemlékekkel és csicsásra pingált irodaházakkal.
2015. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az édi-bédi kisvasút azért kellett neki, mert gyerekkorában nem vettek neki ilyet. Hiába no, ez is olyan mint Michael Jackson Neverlandje. Ha gyerekként nem játszhatott, felnőttként teszi.
2015. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!