Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ki hogy tud csok, babaváró...

Ki hogy tud csok, babaváró nélkül egy normális házat venni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 12:27
1 2 3
 21/22 JessyJames válasza:
9%

En nem orokoltem semmit senkitol, mert apai agrol a nagyszulok utan a semmit osztottak el 6 fele, anyai agrol pedig meg el a nagymamam, de ott is a semmi lesz 2 fele osztva, a szuleim viszont meg elnek (hal isten).

De: tanultam es szerencses szakmat valasztottam, az IT-t. Alapbol mindig jol kerestem es kb. 10 ev itthon dolgozas utan kimentem kulfoldre. A (hamarosan) felesegemmel most ujitunk fel egy pesti kislakast 30 milliobol igy kb. 40-50 kozott fog erni, illetve reszvenyekben van meg 40-50 milliom. Ez meg mondjuk edes keves, mert kulfoldon akarunk lakast venni, ahol ehhez meg hozza kell megegyszer majd ennyit tenni, de amugy igy lehet venni lakast. Ha nagyon szeretnenk vehetnenk Budapesten egy uj epitesut mondjuk 90-ert, esetleg veszunk fel hozza 30-at, ami 5 ev alatt visszafizetunk, de nekunk ez nem opcio. Konkluzio: tanulj sokat, valassz jo szakmat, nemi tapsztalattal menj ki kulfoldre es keress megtobbet. Egyebkent az en esetem nem egyedi, nagyon sok ilyen ember van es ok ki tudjak fizetni a 60-70-80 milliot is, ezert nem

fogsz te mar sose 20-ert se lakast venni.

2022. febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Úristen miért lettem 0-ra pontozva? :D Mert le mertem írni hogy kaptunk anyagi segítséget a szülőktől, vagy mert tudtunk spórolni és felvettünk lakáshitelt?
2022. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!