Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikorra várható az ingatlan...

Mikorra várható az ingatlan árak drasztikus csökkenése? Még a nyáron, vagy csak ősszel?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 12:31
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
62%
Sok lakás hiteles most biztosan megszívja, sokan elbukják és olcsón meglehet venni majd árveréseken.
2022. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
83%
Azt azért tegyük hozzá, ha szamszerűen nem is csökkennek az árak hanem mondjuk stagnalnak, tìz százalékos infláció mellett az relatív csökkenés elég erősen. Az infláció felett fizető prémium állampapìr az elkovetkező időszakban sztem biztos jobb befektetés lesz mint az ingatlan.
2022. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
26%
Állampapírba csak az fektet aki nem tud számolni.
2022. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
17%

23!


Kérlek mesélj. És ne azzal gyere, hogy 5 éve mennyi volt az 1 szobás panel, és most mennyi, bezzeg az állampapír nem hoz annyit.... Tényleg érdekel. nem hiába veszi fel boldog boldogtalan a 10 milkás babavárót, még az is akinek nincs rá szüksége és teszi állampapírba....

2022. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
24%

24.

"nem hiába veszi fel boldog boldogtalan"


Akkor szerinted a lószar is ehető, mert az a rengeteg légy nem tévedhet.

2022. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
17. Én is Bp. peremkerületében lakom, kertesházas övezetben. És igen házanként 2-3 autó áll kint, ez tény. (Még az is lehet, hogy ugyanabban a kerületben lakunk :)). Mi jóban vagyunk a fél utcával és mindenkinek hiteles a háza, és hiába érnek több mint 100 milliót, ha nem akarod eladni most per pillanat, mert benne élsz, a fenekedet törölheted ki vele. A másik, a legtöbb cégautó, vagy saját és az is hitelre van. És ez hazai viszonylatban a gazdagabb környéknek számít.
2022. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
33%
25. Ha szerinted hülye aki otthagy 10 millió ingyen hitelt, akkor kár rád a szót pazarolni (vagy a betűt). :)
2022. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
78%

26.


Felénk is már 120-150 millió lett egy "normális" családi ház.

Akik itt sírnak és alig várják, hogy le menjenek az ingatlanárak, azok mennyivel lennének előrébb, ha most hirtelen a 150 milliós házat csak 100-ért adnák?!

Itt még egy üres telket sem tudnának megvenni.

2022. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
77%

25.

"10 milkás babavárót"

"10 millió ingyen hitel"


Amennyiben ez szerinted INGYEN VAN, akkor kár rád a szót pazarolni !!

2022. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
24%
Ingyen: értsd kamat nélkül, azt hittem egyértelmű. Sokan felveszik és állampapírba teszik. Ingyen hitel=kamatmentes hitel. Ha meg bevállalsz 3mat akkor szó szerint is ingyen lesz, értsd nem kell még visszafizetni sem.ennél szájbarágosabban nem tudom leírni. Bocsi, én azt hittem ez evidens és köztudott.....
2022. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!