Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kis lakás (minigarzon) vásárlá...

Kis lakás (minigarzon) vásárlása Budapesten? Lehet egyedül lakni 15-20nm területen?

Figyelt kérdés

Szeretnék elköltözni a szüleimtől, viszont nem szeretnék elköltözni egy albérletbe, mivel azt pénzkidobásnak tartom, hogy másnak fizetek azért, hogy aztán ne legyen enyém a lakás, ezért inkább lakást vásárolnék akár még hitellel is.

Jelenleg nem áll nagy összeg rendelkezésemre, és hitellel együtt is csak egy minigarzont tudnék venni. De úgy vagyok vele, hogy ezt a hitelt max 6-7 éven belül (jobb esetben még előbb is végtörleszttessél) le tudom tudni, és aztán abból a lakásból tudnék venni egy nagyobbat vagy éppen ki tudom adni amely a következő lakásom törlesztőjének egy részét fedezné.


Ti mit gondoltok erről, szerintetek lehet lakni 15-20nm legalább 4-5 évig?



21/F



2022. ápr. 28. 22:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Simán
2022. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyedül nem vészes. Főleg, ha a saját tulajdonod.
2022. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Lehet. Azt nem mondom, hogy mindig kényelmesnek fogod érezni, de legalább a saját kis kuckód lesz.

És a kisebb alapterületen a takarítanivaló is kevesebb ;)

2022. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
92%
Az én albim 30 m2 kb. Talán annyi se. Fürdő, ami kicsi, kis konyha, egy "nappali" amiben az ágyam asztal stb van, és egy nagyon pici előszoba. Teljesen jó, ha jól lehet berendezni. Sőt amúgy lehet csináltatni ilyen emeletes ágy szerűséget, meg ilyen hálót annak a magasságába amire rá lehet feküdni. Ágy alatt van hely még bárminek. Tök jól be lehet egy ilyet rendezni
2022. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Én 35 v 40 m2 vagyok egyedül az bőven is elég
2022. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
15-20 m2 egy vicc, nem lakás. 30 m2 már egész élhető, ahogy a 4-es írja, az alatt olyan kompromisszumokat kell megkötni, ami igen keservessé teszi a mindennapokat.
2022. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Mindig annyira felcs*sz*m az agyam az ilyen kérdéseken.

Az összes proli előadja magát, hogy jaaaj, miközben úgy nőnek fel, hogy húszan laknak egy egérlyukban.

Én egykeként nőttem fel, a gyerekszobám nagyobb volt önmagában, mint egy ilyen garzon. Mégsem volt semmi problémám, amikor egy pici albérleti szobában kellett laknom, vagy garzonban. Ha egy rózsadombi gyerek túlélte, higgyétek el, nektek is sikerülni fog.

2022. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz a legkomfortosabb, de egy embernek ez még valamelyest élhető terület. Legalább em kell osztoznod vadidegen lakótársakkal a mellékhelyiségen, és nem egy random ember zsebét tömöd, hanem teszel a saját jövődért. Későb akár azt is megteheted, hpgy kiadod a garzont, és a maradék összeget kipótolva kiveszel egy tágasabb lakást.
2022. ápr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%
Konkrétan a gyerekszobám volt ekkora. Hogy lehet 20 nm-t lakásnak hívni??!
2022. ápr. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg. Begaleriazod idovel! Fonnt az agy meg a gardrob szekreny. Alul marad helyed boven a kanapenak!!
2022. ápr. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!