Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes Budapestre költözni,...

Érdemes Budapestre költözni, ha nem köt oda semmi csak régi vágy?

Figyelt kérdés
A munkát home officeban végzem, tehát amiatt nem kell oda költöznöm, a családom többsége nem ott él, rokonokból és barátokból akad ott. Vennék egy lakást is ott, csak nem tudom érdemes-e vidéki megyeszékhelyről oda költözni és ott lakásba fektetni.
2022. máj. 3. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Minek? Ami szép a fővárosban, azt néhány kirándulás során élvezheted.

Aki teheti, megy vidékre.

2022. máj. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Megyeszékhelyről teljesen felesleges.

Max ha olyan kedved van évente 2x elutazol Bp-re.

Egyre élhetetlenebb az egész.

2022. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Költözz oda pár hónapra albérletbe olyan lakásba, amit venni is megengedhetnél magadnak. Nézd meg magadnak milyen ott az élet.
2022. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak te tudhatod...


Milyen lakásba fektetnél? Hova költöznél? Mert egy Kőbánya nyilván nem akkora előrelépés míg egy közvetlen belváros akár sok is lehet az embernek.


Elsőre én is azt mondanám, hogy pár hónap vagy egy év albérlet aztán ha tetszik akkor lakás.


Illetve attól is függ, mit akarsz csinálni, mi célból költöznél. Ha csak otthon ülsz akkor tök mindegy, hogy vidéken vagy Pesten teszed.


Nyilván Budapesten több program, lehetőség, látnivaló van. Én mondjuk még a kisebb városokban is megtalálom a szépet, de Budapesten még 10+ év után is mindig találok új dolgokat, útvonalakat, látnivalókat.


Plusz akkor jó, ha sokat utazgatsz és Pestről elérhető az ország jelentős része.

2022. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
többen is összeállhattok, egy nagyobb lakást kibérelni, akár a barátoddal/barátnőddel, vagy ha nagyon nomádba akarod előadni, akkor szobát is bérelhetsz. így sok lóvét nem kockáztatsz, de megkapod nagy dózisban mindazt, amitől Budapest az Budapest.
2022. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is azt javaslom, költözz oda egy albérletbe, aztán pár hónap után döbtsd el, szeretnél-e végleg ott maradni.
2022. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!