Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egyedül, nem túl nagy fizetésb...

Egyedül, nem túl nagy fizetésből van esély családi házat vásárolni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 17:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%

Bő 1,5 éve örököltem egy omladozó rom házat Nyugat Magyarországon.


Régi

Tégla/vályog-ból.

Lényegében csak füvet nyírni jártam ki.


Az egész utcában gyönyörű új építésű házak, egyedül ez az egy rom volt.


Volt egy pöchendi idősebb szomszéd aki állandóan mondogatta mennyire jól megy neki az üzlete,mennyi pénze van,miért nem húzok oda fel egy házat a rom helyére..


Egyik nap kérdezte,hogy mi végül is a tervem vele,mondtam hogy eladom 18 millióért,van egy vevő jelölt egy roma család,nagyon szimpatikusak.


Másnap felhívott telefonon,hogy megbeszélte az asszonnyal,20 millióért megvennék.Így is lett,nagyon jót röhögtem magamban.


A poén az,hogy nem volt semmi féle vevőjelölt.


Szóval én is ebben a cipőben voltam,egyedül éltem,kevés volt a fizu meg kell látni a lehetőséget.

2022. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szép álom.
2022. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy kis garzont, vagy egy .5 szobás panelt? Aztán ha netán lesz párod, családod, akkor eladjátok és vesztek egy nagyobbat.
2022. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Jelenleg sem önerő, se semmi. CSOK kizárva,gyerekem, párom nincs és nem is lesz.
2022. jún. 6. 11:09
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmi, azt meg kell hagyni.
2022. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Vannak igényeid! Most nem azért, de egyedül lakni egy átlagos 100 m2 házban, bebútorozni, fűteni, rendben tartani, ezt egyedülállóként csak átlagon felül keresők tehetik meg maguknak. És nem csak manapság, hanem úgy minden korra igaz volt.
2022. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16: nem csak nagy tobb szintes hodàlyok léteznek, vannak 80 m2 koruli modern házak alacsony rezsivel
2022. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Éppen nincsenek nagy igényeim, csak lakni szeretnék valahol, lehetőleg nem a cigánysoron. Kb. 3-5 millió Ft-os ingatlan megvételéhez mennyi önerőt kér a bank? Ezt most kezdem el gyűjteni, hiába dolgoztam sokat, kevés volt eddig a fizetésem.
2022. jún. 6. 11:43
 19/21 anonim ***** válasza:

16-17. Az én nagyszüleim öreg korukra egy kb. 60-70 négyzetméteres, 2 szobás vályogházat vettek 25 éve, ami nagyváros határain belül van, egy mostanság már felfutó környéken.


18. 3-5 millió forintos ingatlanra nem ad hitelt a bank azért, mert az ennyibe kerülő az valószínűleg falun van, oda pedig nagyon sokszor simán csak nem hiteleznek.

2022. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Most biztos le leszek pontot a,de miért akarsz egyből vásárolni?

Mikor nem volt önerőm fiatalon,én évekig béreltem egy 6 m2 szobát.

2022. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!