Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van nektek,ilyen ismerősötök...

Van nektek,ilyen ismerősötök vagy találkoztatok,ilyen jelenséggel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ismerősök,barátok,volt osztálytársak,kollégák.

Huszonévesen megházasodnak,csok+babavaró+

hitel segítségével,ingatlant (lakást vagy házat) vesznek.


Eddig a pontig semmi bajom velük.


Aztán telenyomják a Facebook-ot a lakásról készült dicsekvő képekkel, okoskodó idézeteket posztolnak.


Nekem több ilyen ismerősöm, van.

Az egyikük közül a srác 24 a lány 20 éves.

Néha mikor így sokadszorra a saját lakásukról beszélnek.


Szívesen a szemükre hánynám,hogy ez mind szép és jó,de a csok előtt fél millió forintotok se volt egybe.


Tudom hogy azt fogjátok mondani,hogy irigy vagyok,de ez nem igaz.


Ideges vagyok,mert a sok ilyen csok-os emberek miatt van egekben az ingatlan árak,és emiatt kellett nekem is több hitelt felvennem lakásvásárláshoz,mint amennyit szerettem volna.



2022. máj. 26. 17:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%
#10 te is csak azzal tudnál... :D
2022. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%

:D normál hitelt is fel lehet venni, neked pláne, mert semmi pénzügyi érzéked úgy látom, csak hát nincs hozzá 25 millió önerőd, így te még azzal sem tudnál érvényesülni.


Savanyú a szőlő barátom, szerezz meg egy csajt elsőnek, 10 év múlva talán eljutsz arra a szintre, mint az ismerőseid

2022. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

De részben őmiattuk (a széles körű túlhitelezés miatt) is fog bedőlni az egész.

Te is megtehetnéd, hogy kivársz addig. Eladod még most, amikor még magas áron megveszik, és így kiszállsz a hitelből, és csináltál egy jó üzletet.

2022. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!