Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Elhamarkodottak lennénk ha...

Elhamarkodottak lennénk ha csak pár házat néztünk meg, mégis úgy érezzük, hogy megtaláltuk ami kell?

Figyelt kérdés
A környezetemben 20-30 házat megnéztek, mielőtt kiválasztották volna a megfelelőt, mi még csak pár helyen voltunk és úgy érezzük, hogy az egyikben látunk lehetőséget és megvennénk. Az ismerősök arra bátorítanak, hogy ne hamarkodjuk el, nézzünk meg többet is. Első házvételről van szó, szóval nem vagyunk tapasztaltak e téren. De úgy érezzük, hogy ha emiatt elszalasztanánk ezt az ingatlant, az nagyon rosszul esne nekünk.
2022. jún. 11. 18:01
 1/10 Japán Gulyás ***** válasza:
97%
Nem elhamarkodott - sőt, ha elviszik előletek (ami a jelenlegi helyzetben könnyen megeshet) akkor úgysem tudnátok együtt élni a tudattal, hogy "de az a másik ház amit eredetileg néztünk mennyire tetszett". Iskolát, párt, munkahelyet sem úgy keres az ember, hogy kipróbálja az összes lehetőséget, hanem az első kellően jót választja.
2022. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Japán Gulyás ***** válasza:
97%
Ui.: Plusz örökös háznézőnek lenni borzasztó szánalmas. Mikor már előre köszön az ingatlanos és tudja, hogy úgy se vesztek semmit akkor határozottan rosszabb alkupozícióból indultok, mint az aki határozottan ki tud választani egyet. Nem csak hetek, hónapok de évek mehetnek el azzal, ha az "igazit" keresitek.
2022. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

van ilyen - ingatlanoknál is - hogy meglátni és megszeretni!!

hely, elrendezés jó, az kell még megnézni, hogy az épületszerkezete is jó, nem vizes, pincébe lemenni, padlásra felmenni - és ha rendben, hajrá!

2022. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha olyan amit kerestek,le kell rá csapni. Mi 2 esetben is igy tettünk.

Mi is megnéztünk párat,de ahogy olyat találtunk ami nagyon is jó volt, árban is,azonnal léptünk.Most áldjuk az eszünket,hogy nem ugrasztottuk el.

2022. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Mi elmentünk megnézni tavaly egy lakást, másnap reggel ajánlatot tettünk és megvettük. Az első hirdetés volt akit felhívtunk. Eddig nem bántuk meg. A szomszédunk aki most költözött ide mellénk a 33. megnézett lakást vette meg. Ki ilyen, ki olyan. De ha láttok benne fantáziát akkor érdemes lehet megvenni.
2022. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Igaz én csak lakást vettem idén, de az életem elsője volt és az is belekerült 25 millióba. A 3.-nak megnézett lakást vettem meg. Annyira egyben volt az egész az elképzeléseim szempontjából, hogy tudtam ez jó lesz.
2022. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Amikor én lakást vettem, én se sokat kerestem. Összeírtam a szempontjaimat, mit szeretnék. Ezek alapjan kezdtem el keresni. És hanar megtaláltam. Nem tudom, hányat néztem meg, de sztem 5 alatti szám vokt. Ez 2006ban volt. Azota is nagyon szeretem.
2022. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elsőt vettük meg, nem bántuk meg.
2022. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A képekből, alaprajzból és a leírásból azért már 80%-ban lehet látni, hogy ez-e az, amit keresel és ha valamiben nem oké, akkor felesleges megtekinteni.


Amikor azt hallom valaki megnézett 20-30-40 ingatlant, én ott úgy képzelem el ő elment olyanokat is megnézni, aminél már a hirdetésben a képek és a leírás alapján is gondolhatta ez nem fog neki megfelelni, de azért is csak elment megnézni.

2022. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Van ilyen.

Gratulálok!:)

2022. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!