Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Rossz ötlet lenne Sárszentágot...

Rossz ötlet lenne Sárszentágotára költözni? Milyen a környék?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Végigszaladva a falun google street view-val: igen, rossz ötlet. Hozzátéve, hogy 2011-ben járt utoljára ott a google autója, szóval az is lehet, hogy azóta egy takaros település lett belőle, de én kétlem.

Gondolom, nem véletlenül kérdezed. Ha van konkrét elképzelés, mit vennél ott, akkor jártál is már a településen.

Én biztosan nem költöznék oda.

2022. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahol nézelődsz, ott a "sár" nevű településeket vagy elkerülöd, vagy nagyobb településnél, jól kell helyet vàlasztani akkor elmegy.

De ha körbeautózod, azért sokminden látszik.

2022. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem a "legfehérebb" része a megyének a Sárrét, de én szeretem azt a vidéket, így simán odaköltöznék. Persze a közvetlen szomszédságot meg kell nézni, de ez a Rózsadombra is igaz.
2022. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan? Milyen célból? Munkahely hol van? Milyen gyakran kellene bejárni Budapestre és hogyan (autóval? tömegközlekedve?)?
2022. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyedül költöznél vagy családdal, gyerekekkel? Hány évesekkel? Szülők, nagyszülők mennyire vannak képben? Rokonok, barátok hol élnek?
2022. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!