Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szentmártonkátán milyen a...

Szentmártonkátán milyen a közbiztonság? Kinéztünk egy hétvégi házat nagyon tetszik a környezet azonban ha beírom a Google be hogy Szentmártonkáta gyilkosság, rögtön kidob vagy öt nemrégiben történt esetet.

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért olcsó a kunyhó. Gondolkodj.
2022. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kunyhó, az rendesen meg van építve ! A vasuthoz közel található
2022. jún. 27. 17:46
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

25 éve lakom 3 km-re Szentmártonkátától és ott dolgozom. Totálisan átlagos település, illetve az átlagtól valamivel jobb és minden van.

Azért mert egy pszichiátriai beteg, akit saját felelősségre hoztak ki a szülei megölte az anyját, ezért nem tanácsoa az egész települést lehúzni!

Ugyanez megtörtént Budapesten is Lópici Gáspárral (Szilágyi István szinész) mégis vesznek ott ingatlant.

A másik eset, amikor a gondozói ölték meg a toloókoocsis bácsit, de egyikük sem szentmártonkátai volt, csak a bácsi.

Ez a két eset történt az utóbbi 10 évben, csak a Google az összes médiumot tételesen sorolja, különböző tálalásban.

Szerintem gyertek ide, nézelődjetek, beszélgessetek és döntsetek saját kútfőből!

Magyarország egyik legszebb vidékéhez, tájvédelmi körzetéhez lesz szerencsétek!

2022. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

3-as vagyok és ami még eszembe jutott:

Szentmártonkátán nem olcsók a JÓ nyaralók, eleve 10 millióról indulnak. Ha ti ezalatt találtatok jót, akkor óriási szerencsétek van.

2022. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2-3 - ért is van.
2022. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Tegyél róla linket légy szíves!

De rendesen megépített, jó nyaraló legyen, ahogy a Kérdező és én is írtuk!

2022. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó hely! Azért, mert néha történik egy-egy gyilkosság, nem kell rettegni! Nem vadidegenekre támadnak kegyetlen gyilkos bandák, hanem minden esetben ismerősi körben öl a tettes. Úgyhogy nyugi, nem csak jó, hanem szép, természetközeli hely is a Gödöllői-dombság és az Alföld határán :)
2022. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

“ Szerintem gyertek ide, nézelődjetek, beszélgessetek és döntsetek saját kútfőből!

Magyarország egyik legszebb vidékéhez, tájvédelmi körzetéhez lesz szerencsétek!”


Ezt pontosan tudom, ezért is szeretnénk ott hétvégi házat, illetve én még azon is gondolkodtam megmondom őszintén, hogy kiköltözöm oda egész nyárra…. munkámból adódóan megtehetem, Hogy ott lakom ahol szeretnék. Viszont ezt olvasva, kicsit elment a kedvem, de köszi, hogy leírtad, így megnyugodtam! Nekem nagyon tetszik a környék, van neki egy olyan nyugodt, békés hangulata.

2022. jún. 27. 22:07
 9/12 A kérdező kommentje:
Négyes! Az alapok jók, falak jók, azon kívül mindennek mennie kell! Szóval gyakorlatilag veszek egy házat falakkal amik rendbe vannak, a tető is rendben van, de úgy mindent felkel újítani teljesen! Nyilván tudom, hogy a teljesen felújított az drága, de az mindenhol drága, viszont a családba van ember aki megcsinálja!
2022. jún. 27. 22:10
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Már megvettem a három milliósat, most árulom huszonöt millióért.
2022. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!