Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen község Szentmártonkáta?...

Milyen község Szentmártonkáta? Jó ott lakni? Milyenek az emberek? Milyen programok vannak? Iskola, orvosi ellátás milyen?

Figyelt kérdés
Mindenre kiváncsi vagyok, úgy néz ki hogy oda fogunk költözni.
2011. máj. 2. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ott élnek a szüleim, és pár ismerősöm is ott vett házat. Viszonylag nyugodt, csendes település, nem egy városi lüktető élettel. Viszont az ismerőseim nagyon szeretnek ott lakni. Ha szereted a csöndes életet, akkor itt biztos megtalálod. Ha viszont kicsivel nagyobb nyüzsire vágysz a mellette 6km-rel odébb fekvő Nagykátát ajánlom. Ott aztán mindent megtalálsz. Több iskola, óvoda, rendőrség, bíróság, földhivatal, strand.... sorolhatnánk. Minden megvan amire az élethez szükség van, nem kell más településre utazni. Remélem nagyjából mindent leírtam, de ha gondolod kérdezz nyugodtan, hátha tudok válaszolni. Minden jót!
2011. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne hogy milyen ott az élet.

Iskola ,óvoda érdekelne.

Sok rosszat hallani az arra élő kisebbségekről.

Erről tudtok írni mert kis gyerekeim vannak és nem szeretnék bajt nekik.

Köszi

2012. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Semmi gond nincs vele, itt lakom gyerekkorom óta. A kisebbségekkel sincs igazán gond, bár nem nagyon kedvelem őket, szerencsére nincsenek annyira sokan. Elég nyugis a környék, mostanság sok fejlesztéssel. Van pár új bolt is, bár teljesen feleslegesen, mert szinte már mindenhol van egy, úgyhogy nem értem minek még... :)


Az iskola nagyjából rendben van, most lett felújítva, oda jártam 8 évig, sosem volt semmi gond. Az oktatás nem olyan magas szintű, de a tanárok megértőek, normálisak.

2012. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsoolesz2 válasza:
Érdeklődni szeretnék, én is ,hogy most jelen pillanatban is jó még ott a lakhatás? :)
2022. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csendes,élhető falu,legalábbis az új része,van bölcsőde most már, 2 ovi, 2 suli, még megfizethető áron lehet hozzájutni normális házhoz,telekhez.Mi is a fővárosból költöztünk ki évekkel ezelőtt, sokat fejlődött a falu az elmúlt években. Az emberek többsége Bp.-re jár be dolgozni vonattal, amiknek többsége már emeletes modern vonat. Jelenleg fiatal a polgármester és van egy színvonalas református általános iskola, az állami mellett. Hirtelen ennyi jutott eszembe, vannak itt egyszerű emberek, mint minden faluban, kisebbség is, de nincs több probléma mint bárhol máshol.
2023. jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!