Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Római városrész Dunaújvárosban...

Római városrész Dunaújvárosban? Mennyire jó vagy nem jó a környék lakhatás szempontjából?

Figyelt kérdés
Költözést fontolgatom nem vagyok helyi lakos. Abban a városrészben kapnék egy szép kis lakást. Valamiért a Római városrészt nem igazán kedvelik úgy vettem észre...

2022. júl. 6. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Nézz körbe utcanézetben:

[link]


"A Római városrész az ország—sőt egy városi legenda szerint Közép-Európa—egyik legsűrűbben lakott területe"

forrás: [link]

2022. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem kedveli?

Gyerekkoromban gettó volt, ma meg virágzó városrész. Akárhányszor arra megyek, meg vagyok lepve hogy mennyire fejlődik, milyen szép virágos, mennyire összetartanak az emberek, mennyi bulit rendeznek, milyen sok közösségi szerveződés van.

Ami állandó probléma és ami miatt torokra mennek az emberek, az a parkolóhiány. Ezen kívül meg példaértékű lett a környék, úgy látom. Gyerekkoromban ott volt a sulim, hát nem voltam nyugodt egyedüljáróként. Ma teljesen más az egész.

Nyilván sokan laknak ott, mert panelvárosrész.

2022. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!