Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek arról,hogy...

Mi a véleményetek arról,hogy a rezsicsökkentés módosításával az ingatlanárak milyen irányba fognak mozdulni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Egyértelműen változast fog hozni,nem tudni milyen irányba
Az egyedi gázfűtésű téglalakások ára leesik
Az egyedi gázfűtésű téglalakások ára növekszik
A panellakások ára nőni fog
A használt gázfűtéses házak ára csökkeni fog
Az új építésű házak ára jelentősen nő majd (hőszivattyús fűtés)
19 szavazat
 1/7 anonim válasza:
82%
A konvektoros lakások ára fog csökkenni leginkább.
2022. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Japán Gulyás ***** válasza:
59%
Ha csak nem valami extrém rossz energetikai besorolású épületről van szó akkor piaci áron is elhanyagolható a teljes lakhatási költségben az energiafelhasználás költsége. Nem fog jelentősen csökkenni egyik épülettípus ára sem, csak nagyjából annyival, amibe az energetikai korszerűsítés ára kerül.
2022. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Semmi nem fog csökkenni.
2022. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki most szeretne lakást venni ősidők óta gyűjt rá. Megvan az elképzelése és ettől minimálisan fog eltérni esetleg a jelenlegi rendelkezéseket figyelembe véve.
2022. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig kedves utolsó mi rendesen leadtuk az igényeinket az utóbbi hónap intézkedései miatt. Szerencsére van mozgásterünk, hogy ilyen drasztikus döntést hozzunk: az eredetileg elképzelt ár feléért nézünk most már házat. Hitelesek vagyunk, főleg ezért, ha készpénzes lennék, akkor lehet kevésbé hatna meg a jelen környezet, de akkor is figyelembe venném a fenntartási költségeket. De tény, hogy nekünk a gyomros a jegybanki alapkamat volt, nem a rezsinövelés. Ha KATA-s vállalkozó lennék, az is padlóra tett volna házvásárlási szempontból. A szakmámban sokan KATA-sok, de én éppen most alkalmazott vagyok.
2022. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy senki nem tud eléggé előrelátó lenni. Most ez van,ki tudja holnap mi lesz. Nekem távolabbi terv egy ingatlancsere,de falusi családi házból a tartalékom hozzáadásával,jó tömegközlekedéssel bíró,élhető környéken lévő, kisebb méretű,jó állapotú panelba költöznék. A körülményeim/életmódom/korom/anyagi helyzetem figyelembevételével. Nagy családi házat eddig se volt olcsó fenntartani,ahogy 1,vagy több autót sem. De persze a család összetétele is számít.
2022. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számomra magától értetődő, hogy az alternatív energiás házak értéke felmegy, a többi pedig változatlan marad. Nem is értem miből gondolná bárki, hogy a közeljövőben csökkene BÁRMINEK is az ára....
2022. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!