Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenbe vagy Veszprémbe...

Debrecenbe vagy Veszprémbe érdemesebb költözni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekünk munkahely, a gyereknek iskola.
2022. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

Veszprémi vagyok. Csak Veszprém játszhat? Iszonyatosan unalmas, én is inkább Siófokra vagy Budapestre járok. 18 éves vagyok, mihelyt tudom lécelek innen. Munkalehetőségekben sem a legjobb, bár a fizetések jók.

Ha térség érdekelne akkor inkább menj Székesfehérvárra, 10000x jobb, de ha e kettő közt ... Akkor nem tudom, Debrecen jobb akkor..

2022. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 EVA800 ***** válasza:
0%
Külföldön sok a fertőző beteg
2023. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%
Veszprém egy kisváros Debrecenhez képest, de ezerszer szebb. Sokkal szebb a belvárosa, a fekvése és a táj ami körbeveszi. Sokkal tisztább az egész város és a levegő is. Az emberrek is sokkal kedvesebbek. Nincs folyamatos közlerkedési káosz mint Debrecenben. Közel a Balaton, és eleve sokkal jobb az országon belüli elhelyezkedése is mint Debrecennek. A kolompárék fajtastársai is sokkal kisebb arányban vannak jelen.
2023. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!