Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Székesfehérvár-Sóstó Lakótelep...

Székesfehérvár-Sóstó Lakótelep milyen odaköltözés/lakásvásárlás szempontjából?

Figyelt kérdés
Mindenre kiváncsi lennék, egyátalán nem ismerem a környéket, mivel máshonnét költöznék Székesfehérvárra.

2022. aug. 12. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Megnyitod a google maps-ot és körülnézel a 3D-s utcanézettel. Amúgy nem értem a kérdésed, nem is voltál még ott, de úgy akarsz ott venni lakást?
2022. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Rádiótelepre gondolsz, vagy a Sóstó-Újtelepre? Előbbi volt régen a hírhedt cigánytelep, de már felszámolták. Most viszonylag nyugis környék. Pár emeletes társasházak vannak ott, köztük egy szép szocreál lakóépülettel.

Az újtelep kertvárosias, de azt nem igazán ismerem.

2022. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2/2, köszönöm a választ. Elnézést, hogy csak most válaszolok, új volt a fiókom és azt hittem, automatikusan kapok értesítést a válaszokról, de ezek szerint, külön be kell állítani ezt a funkciót.


(Egyébként nem a Rádiótelep volt, de hasznos volt a válaszod - szerintem másoknak is az lesz.)

2022. szept. 22. 10:38
 4/8 A kérdező kommentje:

1/1. Ezt megtettem - nyilvánvalóan nem helyettesíti a személyes tapasztalatokat.

A kérdésem egyértelmű volt - emberek olyan gyakorisággal költöznek/vásárolnak ismeretlen helyen, hogy *én* nem értem a kérdésedet, valamint hogy "hasznosnak" ítélted kommentelni.

Ezt a típusú kérdést ezrével találni csak ezen a honlapon is.

2022. szept. 22. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező! Attól, hogy valaki messzire költözik, még azért előtte elmegy és megnéz 1-2 lakást, körülnéz a környéken, beszél a tulajjal stb. Meg Fehérvár azért elég nagy, lehet máshol meg jobb lakást találnál, akkor végigkérdezed az összeset?

Magyarázatod meg elég röhelyes azzal kapcsolatban, hogy miért csak most reagálsz, mivel pl az e-mail-es értesítés alapban be van kapcsolva ha felteszel egy kérdést, illetve ha feljöttél volna az oldalra a cirka 5 hét alatt, akkor a bal oldali sávon látszik, hogy jött válasz a kérdésedre. Szóval lehet az én válaszom nem tetszik , de a te kérdésed meg eléggé komolytalannak tűnik, ha ennyire fontos volt neked.

Üdv:1-es

2022. szept. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5/5 NYILVÁN ezt szintén mind megtettem - ez mind része az alapos tájékozódásnak azzal EGYÜTT, hogy egy fórumon is kérdezek, mivel mindezek mind más infot nyújtanak.

És ha más környéken látok olyan hirdetést, ahol a lakás tetszik - képzeld, igen, megkérdezem azt a környéket is olyanoktól, akik ismerik. Hűha. Mire való szerinted a fórum?


Nekem nem volt automatikusan bekapcsolva, mikor most feljöttem, erre figyelmeztetett is az oldal, és az első pár napban rendszeresen feljöttem megnézni a kérdést, mikor nem jött válasz, (és egyébként közben jártam is megnézni a környéket) egy idő után nem tettem. Megint, hűha.


Javaslom, a további offtopicos értetlenkedéseidet tedd fel külön saját kérdésként.

2022. szept. 22. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Ja persze, jó duma. Még aznap kaptál választ, akkor hogy néztél rá a kérdésedre??? Csak így idedobtál egy kérdést, aztán nem is érdekelt a , gondolom lakást se vettél azóta, meg nem is fogsz. Értetlenkedő, meg életképtelen te vagy szerintem kettőnk közül, a béna magyarázataiddal együtt. 🤣 🤣

Ennyi!🤣

2022. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt látom, nagyon mellbe talált, hogy felhívták a figyelmet a hülyeségedre, azért ne kapj infarktust.


Szerencsére mindenben tévedsz, a saját lakásomból reagálok a szegénységi bizonyítványra, amit kiállítottál magadról.


Mindenestre, csak egy jó tanács. Nem kell válaszolni, ha nem tudsz értelmezni egy egyszerű kérdést. Zéró hasznos információt szolgáltattál az eredeti kérdésre, ami az egész célja ennek a publikus fórumnak - és ezt mindenki látja, aki olvassa a válaszaidat. Ciki.

2022. szept. 22. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!