Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes most ingatlanba...

Érdemes most ingatlanba fektetni ezek mellett az energiaárak mellett?

Figyelt kérdés
Ki tudja, hogy a rezsicsökkentés meddig fog tartani, ha nem lesz gáz, az albérlők sem fognak tudni mivel fűteni.

2022. aug. 17. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Érdemes
Nem érdemes
19 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

es akkor majd mindenki lakik a kivágott erdőkben, vagy mire celzol?

Ha csak nem hal ki az emberek jelentős része, akkor lakni kell valahol.

2022. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

Egyelőre van rezsicsökkentés, és semmi olyat nem mondott a kormány, hogy a jövőben ez változna.


Hogy megéri-e ingatlanozni, az rengeteg mindentől függ.

Mennyiért veszed milyen környéken, sikerül-e kiadni, mennyiért, rendben megy-e minden az albérlőkkel stb

2022. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hosszú távon szerintem nem fenntartható a rezsicsökkentés, mert nagyon nagy plusszterhet ró az államra, a világpiaci árak meg mind az áramnál, mind a gáznál emelkednek, az infláció is nagyon magas, és félő, hogy hiperinflációba csap át.Beke ki tudja mikor lesz, de az orosz-nyugat kapcsolat nem hiszem, hogy hamar rendbe jön.
2022. aug. 17. 10:39
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Minden, amit leírtál, az csak spekuláció. A te gondolataid. Nem tények.


Ha tények, adatok helyett te gondolatok alapján akarsz befektetni, akkor felesleges ez a kérdés. Csináld.

2022. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Épp most dől össze a világ, elég nagy hülyeség most ingatlant venni.
2022. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha van pénzed, akkor mindenképpen célszerű befektetni, mert napról-napra értéktelenedik.

Csak azt kell kitalálnod, hogy mibe!

Én az 1950-es években születtem, sok mindent megéltem már, így nem bízom a papírfecnikben, legyen az dollár, vagy euró, állampapír vagy akármi.

Ha nekem lenne most befektetési gondom, akkor aranyat vennék, vagy ingatlant.

De ahogy a 4-es írta, ezek az én gondolataim, nem tények!

2022. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Lakni mindig fog kelleni valahol.

A kicsi lakás rezsijét általában ki tudják fizetni az emberek, különösen párban, aki meg hatalmas villát vesz ki, annak nem gond a gázszámla.

2022. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél kis lakást, garzont, másfél szobást, amikben 1-2 ember szokott lakni és a mostani ismereteink mellett a lakás fogyasztása beleesik a rezsicsökis árba.
2022. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 mindentudó99 ***** válasza:
85%
Most a kis házak érnek sokat. A nagyok itt falun 150 -200m2esek is vannak . Elertéktelenednek. Eddig is nehéz volt ezeket eladni. Most lehetetlen lesz.
2022. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A vidéki nagy, több generációs nehezen kifuthető nagy családi házak árainak sztem befellegzik ilyen rezsi árak mellett. De aztán kitudja mit hoz a jövő
2022. aug. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!