Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Garázsnak feljebb fog menni...

Garázsnak feljebb fog menni az ára?

Figyelt kérdés

Találtam teremgarázst, közel az osztrák határhoz, elég jó áron, 3 millió forintért. Van rá ráció, hogy egy 3 éven belül el tudom adni 5-6 millióért?


Újépítésű házhoz tartozik.


Én alapból budapesti vagyok, az itteni közlekedéshez szokva, itt nagyon kelendőek a garázsok, parkolóhelyek, kb 2.5x-es drágulás volt jellemző, nem tudom ez más nyugat magyarországi településen mennyire jellemző.



2022. aug. 25. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ft-ban hülyeség számolni, mert ki tudja, hogy 3 év múlva mi mennyit fog érni az Eurohoz viszonyítva.
2022. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

szerintem nem.

1. meg fog torpanni egy picit az ingatlan piac (olcsóbb nem lesz, de ilyen eszetlen tempóban sem fog drágulni)

2. ha 3 év alatt 6 millióra drágul, akkor valószínűleg a bődületes infláció is tart még, ergo nagyon pénze se lesz senkinek, a befektetőkön kívül. az pedig nem vesz meg minden szart áron felül.

2022. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet tudni. Ha nagyobb lesz rá a kereslet feljebb fog menni, ha kisebb akkor lejjebb.


Ha nem vagy ismerős a környéken, plnem tudod, hogy milyen beruházások mennek ott, milyen demográfiai változások történtek és történnek a jövőben, mekkora az autósok aránya és mennyi parkolóhely van jelenleg, illetve ott konkrétan abban az utcában, épületben hiány van-e belőle, akkor információhiányosan vásárolni kb szerencsejáték.

2022. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!