Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Gödöllő szélén, Máriabesnyőn...

A Gödöllő szélén, Máriabesnyőn lévő Incső lakóparkról milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a Gödöllő szélén, Máriabesnyőn lévő Incső lakóparkról milyen tapasztalatotok van? Ott ajánlottak nekünk eladásra egy lakást. Az általános iskolás kislányommal költöznénk oda, per pillanat nincsen autónk, de úgy látom van ott buszmegálló a lakópark mellett, amivel be tudna menni Gödöllőre iskolába.

Már láttuk az ingatlant, ami tetszett, de kiderült, hogy pont a Yettelnek, amely az én szolgáltatóm, nincsen a lakásban térereje. Ez még megoldható lenne egy mobil szolgáltató váltással, viszont internetet egyedül a Digi ad arrafelé, és ha azzal gond lesz, nem fogok tudni otthonról dolgozni, ami elég fontos lenne számomra. Köszönöm!



#Gödöllő #Máriabesnyő #Incső #Incső lakópark
2022. aug. 31. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A lakóparkról nincs tapasztalatom, egy picit beljebb lakom Gödöllőn, de itt is csak Digi van. Néha "köhög", de egyik más szolgáltató sem tökéletes, ahogy a Gödöllő csoportban szoktam olvasni, valamelyik miatt mindig megy a sirám :D

Én is itthonról dolgozom, t-s mobilnetem van mellette vész esetére.

2022. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!