Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gödöllőn a Szent István...

Gödöllőn a Szent István Egyetem MKK karáról vélemények, tapasztalatok? Milyen a közösség, diákélet, fiúk vagy lányok vannak inkább?

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom napok óta nem kaptál választ - túl sok segítséget sajnos én sem tudok adni. A fiam barátja jár oda, ő szereti nagyon, jól érzi ott magát.Most elsőéves. A kolival elégedett, az oktatók ugyanúgy vegyesek mint máshol, de nagy baja nincs velük. Annyit mondott, hogy jó lett volna gimiben komolyabban tanulni a kémiát, bioszt, most könnyebben boldogulna. Szerinte az lett volna az ideális, ha emelten jár biosz-kémiára és közepen érettségizik.
2019. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😁
2019. febr. 27. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ide járok már második éve és imádom :D a latint iszonyat keményen nyomatják, de szorgalommal az is menni fog. Állítólag az országban az egyetemek közül itt a legjobb a közösség. Ezt én is érzem, elég közvetlenek az emberek, van sok programunk, a gólyatábor iszonyat nagy buli és nem a szivatásra megy egyáltalán, hanem hogy inkább megismerjük egymást. Szerintem kb. fele-fele arányban vannak a lányok és a fiúk is. A kolik is elég modernek és kényelmesek, néhol viszont zajos, de ezt egy kollégiumban nem lehet kiszűrni. Maga a környék csendes, erdővel, parkkal körülvéve. Én eléggé tudom ajánlani ezt a helyet, ha még aktuális a kérdésed :)
2019. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fiúk és lányok kb egálban vannak. mkk szakok között van elég nagy rivalizálás, természetvédők, vadgazdák és mezőgazdászok között tudnak súrlódások lenni az eltérő célok miatt, de nem véresen komoly :D azért az vicces tud lenni, mikor két csapat részeg üvöltözik, hogy melyik traktor a jobb.


nagyon megéri kolisnak lenni, baromi jó közösség, sose unatkozik az ember, egy rakás program van szinte minden héten, sörpong, csocsó, darts bajnokság, focikupa stb

2019. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Végül oda mentél tovább tanulni? :)

2020. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!