Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Meddig tart még az ingatlanára...

Meddig tart még az ingatlanárak emelkedése? Már tényleg nem normális, hogy Budapesten a XIII-kerületben már 48 milliót kérnek egy újszerű 36 nm-es garzonért. ki tudja ezt már megvenni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem lenne aki megveszi, nem arulnak ennyiert. Ha nem tetszik hogy draga a XIII. kerulet, van meg 21 masik kerulet, nemelyik meg dragabb, nemelyik olcsobb.
2022. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Az árak CSAK emelkedni fognak, ez mindig is így volt!
2022. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyen kis nanométeres lakásokat mindig is művészet volt elkészíteni.
2022. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reáláron lehet csökkenés.

Idén meg lesz a 20%-os éves átlagos infláció.

Ha a lakásárak csak 15%-kal emelkednek, akkor BUMM 5%-os reálcsökkenés következett be a piacon.

2022. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok gazdasági szakértő, de sztem ez addig tarthat amíg van elég készpénzes vevő aki kifizeti. A jegybanki alapkamat szépen emelkedik, evvel együtt mennek fel a banki hitelkamatok is. Sztem lassan fele akkora hitelt is sokkal jobban végig kell már gondolni mint amennyit pár éve pár százalékos kamatra bátran felvett mindenki. Az ingatlanpiac az olcsó hitelekkel tud igazán pörögni aminek most vége egy darabig sztem. Aztán kitudja mit hoz a jövő, biztosat nem tud senki.
2022. szept. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk off topic, de a XIII. keruletben nem vennek lakast, az osszes tomegkozlekedesi ponton nyuzsognek az agressziv csovesek. Tan a Gyongyosi utca az egyetlen kivetel, de a Duna plaza elott is gyulnek az elmeroggyant csovesek ejjel. Az Arpadhid mar nappal is veszelyes. Dozsan van egy hajlektalan szallo ott ia kindig nyuzsognek. Lehel ter is hanyas, a piac oldalaban a dohanybolt vonzza a csoveseket. Igazabol a XIII ker tele van csovesekkel mindenutt.
2022. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!