Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyám nem normális?

Anyám nem normális?

Figyelt kérdés
Azt hiszi ,hogy a 1 hónapja meghalt apám nem érdekel. Egész csak panaszkodik a sok papírmunka miatt. Szó szerint amikor történt a szomorú eset akkor Én próbáltam meg újraéleszteni őt és ő pedig csak nézett. És neki semmi sem jó pl.: hazajövök az iskolából semmi szia vagy esetleg egy helló paraszt..... Egyszerűen csak azt hiszi ,hogy én leszarom az egészet. Nem tudom én legszívesebben otthagynám ahol van.

2016. szept. 14. 19:49
 1/1 2*Sü ***** válasza:
Nem „nem normális”, hanem nagy valószínűséggel a gyász miatt depressziós, emiatt látja sötétebben, negatívabban a világot. Ilyen módon a te segítségedre szorul. Lehet, hogy a kedélyállapota okozta megnyilvánulásai téged sértenek, irányodba szurkálnak, de pont te vagy az, aki segíthet neki, hogy meghallgatod, hogy beszélgetsz vele, hogy elmondod a saját érzéseidet, megkérdezed, hogy ő mit miért lát úgy, ahogy, megmutatod a pozitív oldalát az életnek, az egyes történéseknek. Nem könnyű ez, ha egyben te is vagy a céltábla, de ha valódi megoldást akarsz, és nem még rosszabbá tenni az ő és a te életed is, muszáj ezt megértened, és helyén kezelned.
2016. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!