Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vásárolnátok lakást 50 km-re...

Vásárolnátok lakást 50 km-re a munkahelyetektől, ha ott fele annyiba kerülnének az ingatlanok?

Figyelt kérdés
Én home officeban is tudom végezni a munkámat, viszont a főnök ezt nem nagyon szereti, de heti 1-2 nap home office-t azért megenged. Különben sosem lenne saját ingatlanom, ha nem vennék abban a városban, olcsóbban lakást. Itt max egy minigarzon jönne ki annyiból.

2022. szept. 29. 16:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyenek az utak? Autópálya? Autóút? Zergeb*szta sártenger?
2022. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt leginkább saját magad tudod eldönteni. Vesd össze a jót a kevésbé jóval, mérlegelj és dönts. Mi kibicek vagyunk és a kibicnek semmi sem drága.

Abból, amit leírtál azt veszem ki, hogy megérné megvenni és tőlünk a megerősítést várod.

Ha netán később valaki más lenne a főnököd vagy más munkahelyre mennél, változhatnak a körülmények jobbra, de balra is.

2022. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha gépjárművel jársz be akkor idővel kifizeted a különbözetet üzemanyagban, olajcserében, gumiban, stb..
2022. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

simán


Ha lenne rá pénzem:D

2022. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
50 km nem egy távolság, ha csupán ennyi kell egy saját lakáshoz.
2022. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 nemaRendőrség ***** válasza:
89%
Az napi 100km oda vissza és még semmit nem csináltál. Ha még pálya is van egy óra az út, illetve 6-7 liter benzin alaphangon. 3-4e/ft per nap csak az hogy lemész dolgozni
2022. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak vennék, hanem vettem is! Életem legjobb döntése volt.

Vonattal 45 perc alatt vagyok a város szívében, ez kevesebb idő, mint ott lakóként az utazás volt a városban.

A vonaton olvasok, alszom, beszélgetek, zenét hallgatok, telózom, vécére megyek, eszem, …gyakorlatilag van napi 1,5 órám mindenből kikapcsolódni.

És mindemellett van egy szuper házam, amit imádok!

2022. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Ja és a bérletemet a cég fizeti!

(7-es voltam)

2022. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Én "csak" 30 km-re lakom a belvárostól és vidáman bevonatozok az elővárosi vonatokon kb. 20 perc alatt.

Vagyis se autó, se dugó, se benzinköltség...

Cserében egy jó levegőjű kertvárosi környezetben van egy csodás családi házam.

2022. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szinte végig autópálya van, forgalomtól függően 30-45 perc az út. Tömegközlekedés viszont elég rossz, és legalább 1,5 óra egy irányba.
2022. szept. 29. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!