Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepelen a víztorony környéki...

Csepelen a víztorony környéki tízemeletesekben érdemes lakást venni, vagy nagyon "dikkmán"?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát van CCC, de nem a cipőbolt...😎
2022. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát Csepel belvárosa tipikusan sötét, de amúgy helyileg meg jó a víztorony környéke (minden közel van). Szóval rajtad múlik. Én a társasház állapotából indulnék ki. Ha mondjuk panelprogramos, akkor valószínű a házban nem ők a többség, ami pozitív. Nomeg az a kérdés, hogy az utcán neked mennyire zavaróak a dakoták.
2022. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lakni nem laktam ott, így a konkrét házakat nem ismerem, de Csepelen nőttem fel. Nem az a rossz környék.

"Tipikusan sötétnek" én inkább a Karácsony Sándor utcát mondanám, mivel az nagyon alkalmas gyülekezésre, illetve a HÉV túloldalát. Ezzel nyilván találkozni fogsz hazafelé, de maguk azok a házak így általánosságban nem rosszak szerintem.

2022. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!