Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 13. kerület Budapesten mitől...

13. kerület Budapesten mitől olyan nagyszám?

Figyelt kérdés

Sokan fényezik, hogy Pesti oldal legjobb része. Újlipót még valamennyire igaz is a Duna közelsége miatt, de a 13. kerület maga Angyalfölddel egyetemben nem valami nagy durranás.

Jelenleg itt dolgozom, de már folyik az agyam, mikor a kollégáktól hallgatom, hogy milyen király itt. Megy 3 buszjárat, meg 5-10 perc sétára megy a villamos Zugló vasútállomás vonalán.


Miről maradok le, amitől tényleg olyan jó volna itt?


2022. dec. 1. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát nem a Rendezőnél kellene lakni, hanem Lipótban vagy a Marinán.
2022. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Rendező? Az mi?

Szegedi út jelenleg, és borzadály.

Lipót tetszik egyedül, Pozsonyi út környéke, ott 60 millió egy garzon is.

2022. dec. 1. 19:36
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Most mi a kérdés? Országos viszonylatban is jó ott lakni, meg Budapest viszonylatban is jó ott lakni.
2022. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hogy mitől jó? Én nem tudok felsorolni semmit.
2022. dec. 1. 20:10
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
#4 Akkor tök felesleges a kérdés, mert számodra úgysem lesz jó semmitől, innentől meg felesleges erről beszélni :)
2022. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Igazából elkezdtem írni, de rájöttem, hogy igaza van az ötösnek.

Fölösleges bármit is írni.

Konkrétan majdnem belváros.

Ha nem érted, hát nem.

2022. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Annyira belváros, mint a 9. kerület :D

Belváros az a váci utca, újpesti találkozója pedig már nagyon messzire van, erős megfogalmazás volt ez.

Lipótvárost már megemlítettük, az oké, de a Duna part közeli részeken kívül semmit se tud felmutatni a kerület, a tömegközlekedése is gyenge.

2022. dec. 1. 20:48
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont attól értékes, hogy sok a munkahely, rengeteg az irodaház.
2022. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A 13. kerületnek az a része jó ( szerintem ) ami Rendőrpalota mögötti felújított utcák és ott a sok újépítésű, de ez egy viszonylag kis terület.


E mellett pedig jó még a 13. kerület Vizafogó városrésze, igen még a panel rész is. Ez a kettő nagyon hangulatos szerintem.


Angyalföld többi részét én sem kedvelem különösebben.

2022. dec. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A közlekdés, azért nem ennyi. Troli 76, 75, 79, villamos 14, 1, metro. Ha jó helyen laksz 10-15 perc alatt bent vagy a belvárosban, mondjuk a Deák téren. Rengeteg munkahely. Bölcsődék, óvodák szépek, felújítva és nagyon jók. Szuper játszóterek, elég sok zöldfelület. Ha jó helyen laksz a Margit-sziget is csak pár percre van, ugyanígy Duna part. Sok mindent felújítottak és folyamatosan újítanak. Például vizafogó ökopark.
2022. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!