Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ingatlanos mennyi időn...

Az ingatlanos mennyi időn belül jelzett, hogy az eladó elfogadta az ajánlatotokat?

Figyelt kérdés
Tettünk ajánlatot. Mennyi időn belül szoktak rá reagálni?
2022. dec. 8. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom akkor válaszol rá, amint neki is megvan rá a válasz.


Ha az eladó átgondolja, akkor napok lehetnek, ha azonnal igent mond akkor akár perceken belül is kaphatsz rá választ.

2022. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 xswerdy ***** válasza:
ha az eladó nemrég kezdte hirdetni, akkor lehet, hogy hosszabban akar gondolkodni, hátha jön jobb ajánlat. Ha már régebb óta hirdeti, esetleg kapott is ajánlatokat, akkor tud mihez viszonyítani, hamarabb tud dönteni. De ha hosszabb gondolkodást kér az eladó, akkor illene ezt az ingatlanosnak jelezni felétek.
2022. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, vegul penteken kaptunk is valaszt (2 nap volt).
2022. dec. 10. 10:59
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Tök jó, hogy aki azt írta hogy perceken belül, vagy hogy 24 órán belül, az fel lett pontozva, én meg aki leírtam hogy lehet pár nap is, kaptam a sok negatívot. Aztán kiderült hogy tényleg pár nap lett. GYK én így szeretlek...
2022. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14: attól, hogy ebben az esetben 2 nap telt el (egyébként nem tudjuk, hogy az ajánlatot elfogadták vagy elutasították), attól még az az általános tapasztalat, hogy egy komoly fél 24 óra alatt ad választ. Azaz max. alszik rá egyet. Este megbeszélik stb. De sokan (ahogy itt is írták), akár azonnal döntenek. Aki több napig "kotlik" rajta, az sokszor játszmázik, pl. mert több vasat tart a tűzben.
2022. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Meg en sem tudom, az elso ajanlatunkat elutasitottak, emeltunk kicsit rajta, de nem annyit, amennyit ok szeretnenek, ezert szinte biztos, hogy ezt is elutasitjak, akkor pedig ennyi volt. A mi esetunkben a csaladot is nehezebb volt allitolag elerni, meg engem sem sietett amugy rogton utana hivni az ingatlanos, en hivtam fel.
2022. dec. 10. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!