Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hobbitelket ki lehet adni?...

Hobbitelket ki lehet adni? Mennyiért?

Figyelt kérdés
Adott egy 543nm-es építési telek tele gyümölcsfával veteményessel. Van rajta furt kút áram városi víz egy osszetákolt kocsibeálló aknával, egy kb 15nm es egyterű faház tárolásra alkalmas plusz sufni és pottyantós. Egyelőre használnánk de az is érdekelne hogy ha úgy van ki lehet e adni és mennyiért? A telek Szolnok Szandaszőlős központjától pár száz méterre van.

#hobbikert #Kiadó hobbitelek #Kiadó telek #Kiadó kocsibeálló #Kiadó kert #Kiadó tároló
2022. dec. 13. 12:28
1 2
 1/13 nemaRendőrség ***** válasza:

Ha rá tudsz dobni egy pár milliót akkor ki lehet adni baráti társaságoknak hétvégékre.

Kell pár vizesblokk stb és kiadod mint kemping

2022. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Manapság az ilyen csak teher az embereknek és a legtöbb ember nem akar ilyenekkel foglalkozni, inkább telefonozik egésznap meg hasonlók. Ebből kifolyólag igen kicsi a piac, sőt gyakorlatilag nincs is és nincs olyan dolog a telken, ami alapvetően nagy értékkel bírna, ezért ingyen (gondozásért cserébe) vagy 5-10 ezer forintért tudod kiadni havonta.
2022. dec. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem ismerős kisebb hobbikertet úgy adott ki, hogy cserébe rendbe tartják, meg csurgott le egy kevés abból a veteményes terményből ami rajta termett, de ennyi.


Nagyfaterom telkét anno 40 ezerér fűnyírózták le 1x (hatalmas terület, de fogalmam sincs számszerint mekkora).


Ha nincs időd vele foglalkozni, akkor csak teher, szóval, ha valaki olyan címszóval kiveszi, hogy rendben tartja, már az is fél siker.


Nyilván ha balatoni vízpartiról beszélünk, akkor más kontexustba emeli.

2022. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Szolnok Szandaszőlős központjától pár száz méterre"

Belterulet?

Hol? a Karinthyn a reptér mellett vagy a régi Tsz nél?

2022. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Belterulet igen. Krudy Gyula utca.
2022. dec. 15. 06:57
 6/13 A kérdező kommentje:
Epitesi teleknek van mar minositve de keskeny ezert hobbiteleknek hasznaljak.
2022. dec. 15. 06:57
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazabol en a tarolot meg a kocsibeallot gondoltam kiadni a kert reszt meg vagy igen vagy nem. Azzal szerintem olyan rengeteg munka nem lesz mert tele van gyumolcsfaval fu nincs. Egy pici vetemenyes resz van. Ban ket pici gyerekem es arra gondoltam hogy ugy elszalltak a gyimolcs zoldseg arak hogy jol johet az a kb 10 gyumifa ami rajta van meg van mandula mogyoro szolo. Plusz a gyerekek tudnak jatszani mert lakasban lakunk. Csak kivancsi voltam esetlegesen kiadhato e a tarolo es beallo miatt es mennyiert.
2022. dec. 15. 07:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Szanda kertes rész nem sok lakás van de ami van az a központban, ha ez a Krúdy legvégén van akkor az messze van központhoz.

A városból nem fog kijönni senki.

Mivel keskeny így az építés is problémás. De érték. A gyümölcs meg pláne az lesz. Az a rész nem Mordor, nem fogják szétlopni.

A Krúdy elején egy bontandó ház, 1400m2 telek, közművekkel 14 milliò.

2022. dec. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak annyi hogy arra lakom.
2022. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
300meterre van Szanda kozponto reszetol visszafele a laktanya fele, szoval nem teljesen a vegen szerencsere. Szerintem 4.5 milliot meger.
2022. dec. 15. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!