Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szigetszentmiklós Bucka...

Szigetszentmiklós Bucka részén milyen szerinted az élet most?

Figyelt kérdés

2022. dec. 18. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Erre csak a buckalakók tudják a választ.
2022. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pocsék. Nincsenek járdák meg normális utak. Hatalmas a forgalom. A lakosság is igen vegyes.
2022. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld el!

Közvilágítás hol van-hol nincs. Járda esélytelen, babakocsival felér egy túrával. Ha esik kvázi sártenger. Autóval is hepehupás, ha van terepjáród türhető.

Munkahelyre bejutás az egész városban egy vicc. Ha 6 előtt nem indulsz el 1,5 óra mire beérsz Pest vagy Buda beljebbi részére (ami nem Csepel/Budatétény).

A bucka busz komédiás.

Óvoda tele, a legközelebbi Szmiklósi iskola is minimum 15-20 perc séta (ha a legszélén laksz a buckának persze, ha a közepén vagy másik végén nyilván több).

Barátnőmet sötétben kizárólag paprika sprayvel engedem sétálni!

2022. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Tele van cibbonnal, mint az egész csepel sziget.
2022. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsúfolt. Bár általánosságban véve is Szigetszentmiklós zsúfoltabb lett az utóbbi kb. 5 évben. Sokan ugye költöznek ki az agglomerációba, keresve az elfogadhatóbb ingatlanárakat.
2022. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy, hogy a Bucka melyik részén keresgélsz.
2022. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Buckában éltünk ugyan, de Szigetszentmiklósról költöztünk el nem rég. Szerintem mostmár kimeríti az élhetetlen kategóriát, ha valakinek ingáznia kell. De már arra is figyelni kellett, hogy a délutáni csúcs +-1 órában ne induljunk el sehova, mert garantáltan 1 óra ücsörgés a dugóban. Borzasztóan utáltuk már a végén. Ezen felül semmiféle fejlesztésre nem költenek, a Buckában keskeny utak vannak, járda kevés helyen, autóval is vacak közlekedni, gyalog is, bicajt, babakocsit meg sem említem. Én ma már csak akkor költöznék Szigetszentmiklósra, ha nem kell onnan kidugni az orromat sosem. Ellenkező esetben katasztrófa.
2022. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam arra járni, a nagyváros és a falu negatív kombinációja. Hatalmas autóforgalom, sűrűn beépített, miközben a mellékutak nincsenek aszfaltozva, a szuperjó csokos új házak mellett putrik állnak, és persze a közlekedés befelé horror.
2022. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!