Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanvásárlásnál találkozot...

Ingatlanvásárlásnál találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő a problémám; találtam egy hirdetést, ami felkeltette az érdeklődésem, felhívtam a tulajdonost és meg is beszéltünk egy szombati találkozót. A telefonban azt mondta, hogy átküldi a címet, de nem küldte. Pár órával később írtam neki egy kedves hangvételű sms-t, hogy várom a címet a szombati találkozóhoz és azóta sem válaszolt.

Két dologra tudok gondolni, vagy biztonsági okból nem küldi el, csak péntek este, mert nem akarja, hogy előbb odamenjünk körülnézni vagy arra számít, hogy esetleg addig kap egy jó ajánlatot és addig nem adja ki a címet.


Nem akarok ismét ráírni vagy felhívni, mert nem akarom, hogy zaklatásnak tűnjön.


Elég régóta keresünk házat, de ilyesmivel még nem találkoztam, így csak találgatok, mi lehet?



2023. jan. 12. 09:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nagyon nemkívánatos szomszédot ki lehet szűrni,de sosem lehet tudni ki milyen szomszédra talál. Gondoljatok csak az élvezeti szereket árulókra. De a birtokvitáknál se adott a szomszéd "hovatartozása".
2023. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!