Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten ezek milyen környékek?

Budapesten ezek milyen környékek?

Figyelt kérdés

Ingatlan vásárlásán gondolkodom. Egyenlőre kifejezetten befektetési célból, kiadásra. De nem kizárt, hogy valamikor a gyerek oda menne tanulni, és akkor neki lenne.


Sokat agyalok a VIII. kerületen. Munkám miatt sokszor megfordultam ott nappal, és soha semmi gondom nem volt. Ahogy elnézem ezt a BP-t, sajnos a kosz, bűz majdnem mindenhol megvan.

Az első környék a Golgota tér közvetlen környezete. Tudom, hogy a kínai piac ott van, de első látásra nemigen zavar. Az mennyire biztonságos, élhető környék?


A másik pedig a Múzeum körút Astoria és múzeum közötti terület? Utóbbinál látom, hogy a közlekedés kimondottan jó, de, hogy mennyire jó környék................?


2023. jan. 20. 12:53
 1/4 anonim válasza:
Astoria szerintem jó környék. Én arrafelé dolgozom és késő este végzek, sose éreztem még magam veszélyben.
2023. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem költözöl bele akkor tökmindegy... Gyereknek meg majd veszel másikat közel az iskolához.
2023. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

A Golgota tér és környékét hogyan lehet összehasonlítani az Astoria környékével?

Budapest legputribb kornyéke a Golgota tér.

2023. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Golgota tér és környéke valóban a város legrosszabb része. Az egy utcára lévő Diószegi Sámuel utca az egyik leghírhedtebb volt, amíg a Hős utca nem vette át a stafétát. Egy időben konténerekbe kihelyezett ideiglenes rendőrörsök is voltak ott. Talán a Ludovika valamit segített, pár éve nem járok oda rendszeresen, de amikor jártam az a drogosok, utcai balhék, késelések környéke volt. Nem szívesen engedném oda a gyerekemet.


Ezzel szemben a Múzeum körúttal a legnagyobb baj, hogy sok a bulizó fiatal, meg hangos a forgalom. Ami befektetésnek vagy fiatal felnőttnek nem hogy hátrány, hanem még az is lehet, hogy előny.


Szóval nem is értem a kérdést, kizárt, hogy hasonló méretű ingatlan hasonló árban legyen ezen a két helyen.

2023. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!