Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vannak bevett ingatlanos...

Vannak bevett ingatlanos szövegek, amiket csak azért mondanak, hogy gyanútlanul vedd meg a lakást?

Figyelt kérdés

Ami nekem feltűnt több ingatlan megtekintése közben:

Azért adják el az ingatlant mert a tulajok válnak. (Tehát nem azért mert rossz a ház. )

Ők, az ingatlanosok is kinézték már maguknak ezt a remek ingatlant, csak azért nem költöznek mert a párjuknak nem tetszett. (Persze.)

Továbbá más, általuk hirdetett ingatlant szidnak amikor azokról kérdezünk, azt mondják, semmiképp ne költözzünk oda. (Gondolom ez a figyelemelterelés, hogy EZ a ház lesz az igazi.)


Ti milyen szövegekkel találkoztatok ami gyanús volt?


2023. jan. 26. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem mondjuk rohadtul nem érdekel miért eladó (válás, halál eset mi egyebek). Úgyis azt mondanak, amit akarnak. Nem fogom kinyomozni, mert nem érint. A ház érdekel. Van-e beázás, penész, milyen a tető, stb. Milyen a környék, van-e cigány (= ingatlanos nyelven elfogadó környék) ,csok király gyerek gyártó szomszéd (= nagyon aranyos fiatal pár) , 10 kutyát tartó állatbarát (=csendes, magának való szomszéd) , stb. Ezt mind látni kell, felderíteni.

Az ingatlanosok mindenben hazudnak, felesleges tőlük kérdezni. Pl beázás = ilyen mintás festésű a fal /ez nem beázás, csak pára. Repedezett falak? Az semmi, csak régi a festés/rosszul csinálták a glettelést

2023. jan. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
1. Kis felújításon esett át. =Ki volt festve. Fiatal vtam, nyilván hülyének nézett. 2. Kérdeztem, milyenek a szomszédok, mondta hogy azokkal nem kell foglalkozni. =kukifejek, de ha tudod őket ignorálni vagy elég sokan vagytok vagy különösen izmos vagy, akkor nem lesz gond.
márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!