Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Fiatal hazasok vagyunk....

Fiatal hazasok vagyunk. Kulfoldon élunk,de ugy dontottunk házat vennenk otthon.?

Figyelt kérdés

Nyirbátorban nezegettunk eleg jo árban jó hazakat,de az a hir járja h arra nem jo lenne,szegeny

egyed,nincs munka,sok a bunozés. Esetleg tudnátok olyan varos koruli falucskát ahol 10-12 millioert kb lehet bekoltozheto házat venni? Feltetel lenne vasutvonal,iskola ovoda.



#ház #Városmellett #Lakhatóház #12millióig kb #Nemszabolcssarkában
2023. febr. 1. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
82%

10-12 millióért házat? :D esetleg ha egy nullát mögé raksz aranyom.

Annyiért olyat vehetsz esetleg, mint ami a napokban volt a hírekben, hogy kidőlt a fala. valami romos putrit.

2023. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

10-12 millióért rengeteg beköltözhető ház van országszerte.

Amennyiben Euróra gondoltatok.

2023. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Minek akartok Magyarországon belül is putri helyen házat venni, ha külföldön éltek?
2023. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Hejőkeresztúr, Emőd
2023. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 mindentudó99 ***** válasza:
96%
Nem értem mièrt kell túlzásba esni? Hozzárakni egy nullát? Miért nem mindjàrt egymilliádot mondotok? 10-12 millió valóban kevés. Ha úgy nézzük hogy egy jobb faluban vásárolnátok. De 18-20 kórül kaphatsz ilyen helyen erősen felújítandó de költözhető Kádár kockát.
2023. febr. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 mindentudó99 ***** válasza:
100%
[link] Pl ilyenre gondoltam
2023. febr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha spórolni mentetek ki külföldre és eddig ennyi pénz jött össze, akkor még maradjatok odakint és gyűjtögessetek pár évet.
2023. febr. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Baranyában, a Te feltételeidnek megfelelően, ezt az egy ingatlant találtam.

Ezt ismerem, ezért tudom vállalni a felelőséget, hogy nincs bűnözés.

Iskola, óvoda Pécsváradon, vasútállomás is van, csak éppen a vonat nem jár, úgyhogy az Pécsett, de Pécs is kb. 15-20 perc autóút. Autó kell okvetlen, buszközlekedés (mondjuk úgy) nem túl jó.


Nem tudjuk ezt emelni 20M-ra? Mert ilyen áron tényleg vagy az van, hogy erősen felújítandó vagy külterületi ingatlan vagy erősen kell kutakodni és tényleg inkább a keleti országrészben kell keresni, én azt nem ismerem, onnan nem merek ajánlani, csak a környékemről.


[link]

[link]

iskola, óvoda, posta van, bolt tudtommal van, Mohácshoz van közel, kb. 20 perc.

[link]

Itt még van meló, de a meló nagyja (pénzben is, nem csak energiában) megvan és ránézésre gyak. ez működhet úgy is, hogy benne laktok. A buszközlekedés is jó, van óvoda, iskola. Mecseknádasd az a település, ahol biztos, hogy bűnözés nincs, sváb település... hogy mondjam? Többség itt a sváb, kisebbség a magyar és egyéb kisebbség nem létezik a faluban... Mecseknádasdot nagyon merem ajánlani.

Ebben az árkategóriában is ennyi a maximum. A többivel leginkább az a gond, hogy ránézésre régi házak és(!) hacsak az nem esett át felújításon, mint a linkeltek közül pár, tudom, hogy rengeteget kell rá költeni, mire a mai igényeknek megfelelő lesz.

2023. febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

#7-es, és minek? Hogy mittomén 5 év múlva ha már van 20 millió, akkor 20 millióért tudják azt megvenni, amit ma 10-ért? :)

Ez baromira káros!!! Iszonyat kárt tesztek ezzel emberekben, hogy ilyen javaslataitok vannak. Egyetlen példa, ismerőseim szintén így voltak, hogy külföldön melóztak, tudták, hogy haza fognak jönni majd, de gyűjtögettek. 7 évvel ezelőtt ajánlottam nekik egy ingatlant, pont meglett volna rá a pénzük (8M), gyak. azonnal költözhető lett volna, pont azon a környéken, ahová szívesen hazaköltöztek volna. Mások azt ajánlották nekik, maradjanak, még gyűjtsenek pénzt... rájuk hallgattak. Ma azért a pénzért, amiért az azonnal költözhető ingatlan meglett volna, konkrétan semmit nem kapsz! Semmit!!! Pénzük több nem lett, mert covid jött... két szék közül a földre! Iszonyatosan bánják, hogy nem hallgattak rám! 7 évvel ezelőtt látni lehetett előre, hogy az ingatlanárak baromira megfognak emelkedni és én ezt el is mondtam nekik. Mintha meg sem hallották volna, mert én voltam az egyedül, aki mondtam, hogy ezt most azonnal meg kell venni!

2023. febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

9. És az nem tűnt fel, hogy tavaly nyár óta megállt az ingatlanok árának emelkedése? Nem tűnt fel, hogy az emberi természet ilyen, hogy mindig azt vetíti ki a közeljövőre, ami a közelmúltban történt? Nem tűnt fel, hogy csak azért mert az utóbbi 7-8 évben így emelkedtek a lakásárak az nem azt jelenti, hogy a következőben is ennyivel fognak? Amnéziás vagy és elfelejtetted a 2008-2014 közti időszakot, amikor zuhantak vagy stagnáltak az ingatlanárak? Nem tűnt fel, hogy nem csak egy örök megoldás és válasz létezik mindenre, hanem a világ változik folyamatosan és ahhoz kell igazodni? Hogy pl. vannak időszakok, amikor felmennek az ingatlan árak (előző 7 év), vannak időszakok, amikor stagnálnak vagy csökkennek (az előző 7 év előtti 7 év). És ezért nem létezik egyetemlegesen örök időkig igaz válasz mindenre.

Emlékszik még valaki arra, hogy 2014-2015 körül idiótának nézték azokat z embereket, akik azt mondták, hogy az ingatlanárak felfelé fognak menni? Mert akkor meg mindenki abban volt, hogy az utóbbi években csak zuhantak vagy stagnáltak.


Amit mondani akarok, hogy az élet nem ilyen fekete vagy fehér, mint ahogy annak te beállítani akarod.

2023. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!