Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hirdetsz egy eladó házat, de...

Hirdetsz egy eladó házat, de olyanok érdeklődnek akiknek nem szívesen adnád el, hogy rázod le őket?

Figyelt kérdés
Szomszédom nem szeretné ha putrisoknak adnám el a házat, én sem szeretném a környéket tönkretenni. Ha telefonon hívnak, hogyan mondjam, hogy nem?
2023. febr. 6. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Honnan tudod, ki a "putris"?
2023. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

1# Nyílván nagy eséllyel ki lehet szúrni, szóhasználatból és hanglejtésből. Továbbá egy pár mondat után azért jól be lehet tájolni ki mennyire intelligens.

Ha ilyen báttya, meg tesó hívna engem akkor megmondanám neki, hogy már több emberrel tárgyalásban vagyok az ingatlannal kapcsolatban, talán el is megy a következő héten. Ha mégsem akkor Ön lesz az első akit vissza fogok hívni.

2023. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező cigányokról beszél. Amúgy úgy, hogy "sajnos másik ajánlatot fogadtunk el" és leteszed a telefont.
2023. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
3# Így érthető. Én sem szúrnék ki a szomszédaimmal. 1-es voltam.
2023. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Hogy ne kelljen a hirdetest levenni, azt mondtam hogy erdeklodesi sorrendet betartom, es jelenleg 3-an akarjak megnezni. Ha nekik nem kell akkor visszahivom. Szerencsere 2 het alatt megvettek.
2023. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Megkerdezed mennyit ad erte es azt mondod hogy kaptal egy nagyobb ajanlatot es csak a ugyvedre vartok
2023. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Ők már a telefonba alkudozni fognak hogy a 40 milliós házadat megveszik kp-ra 20ért. De a 20 sem lesz igaz még abból is alkudni akarnak, meg persze részletre vásárolni. Telefonba azért le lehet vágni hogy ki a normális vevő.
2023. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
83%
Azt mondod még jelentkezel. Esetleg vegye meg a szomszéd.
2023. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy az előttem válaszolók is írták...alkuban vagy...többen érdeklődnek..de ha nem kapod meg érte a várt árat lehet hogy el sem adod. Igy nem tűnik fel ha később is kinn van a hirdetés és arra hivatkoztál hogy sorban állnak a vevők..
2023. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

8, a magyar is ugyanúgy alkudik telefonba, sőt még jobban, és még pofátlanul okoskodik is. A legtöbb magyar érdeklődő nálam első kérdésnek azzal kezd hogy mennyire alkuképes. Nem akarnak csokozni, 3 gyereket, ezért nekik számít az ár. A cigu megveszi drágábban is, ő bevállalja a 3 gyereket. Nem alkudozik.


A cigányt én abból azonosítom be hogy mind csokos, és mindig rákérdeznek arra ami le van írva a hirdetésben. Full alap dolgokra, pl van benne víz? Fürdőszobaa? Gáz? Mekkora a ház?

Na ezek a fogyatékosok mind cigányok.



A kérdésre válaszolva azt mondanám neki hogy van egy komoly érdeklődő aki készpénzzel fizet. Majd ha nem jönne össze, akkor hívom.

A számát letiltom és kész.

2023. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!