Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hirdetsz egy eladó házat, de...

Hirdetsz egy eladó házat, de olyanok érdeklődnek akiknek nem szívesen adnád el, hogy rázod le őket?

Figyelt kérdés
Szomszédom nem szeretné ha putrisoknak adnám el a házat, én sem szeretném a környéket tönkretenni. Ha telefonon hívnak, hogyan mondjam, hogy nem?
2023. febr. 6. 11:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

-Eladtam másnak.

-Há de mir tesó?

-Ennél több magyarázattal nem tartozom. Viszonthallásra!


*szám letiltva

2023. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
Megmondod, hogy maguknak nem eladó. És nem csak azért, mert nem akarsz kitolni a szomszédaiddal, hanem mert magadnak sem akarsz bajt a nyakadba. Az ilyenek vissza fognak járni hozzád követelőzni az eladás után, hogy ez sem jó, meg az sem, és ez a te hibád, meg fenyegetőzni fognak, hogy adj vissza pénzt, mert különben rádküldik a testvéreket.
2023. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem a szomszéd nem tudna ebben megakadályozni. Annak adnám, aki többet fizet érte. Ha a szomszédság nem akarok oda c-ket, akkor dobják össze a ház árát és majd árulják ők évekig, meg persze költsenek is rá közben.
2023. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!