Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Reális ez az ár egy garázsért?

Reális ez az ár egy garázsért?

Figyelt kérdés
9,5 millió forint reális egy látszólag jó állapotú, 14 nm-es, elektromos kapuval rendelkező, önálló villanyórával szerelt garázsért egy megyeszékhelyen?
2023. febr. 8. 07:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
73%

20.

A 8 milliód jelenleg 1.300.000 ft-ot kamatozik évente a te 420.000 ft-os bevételeddel szemben.

Amiből még kellene adót is fizetned...😀

2023. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
24%

"A 8 milliód jelenleg 1.300.000 ft-ot kamatozik évente a te 420.000 ft-os bevételeddel szemben."

Melyik papírban? És mennyi időre lekötve?

De nincs az az isten, hogy én erre a kormányra bízzam a pénzemet. akármilyen papírt is bocsájt ki. Egyet gondol, és azt is megvédi mint a nyugdíjmegtakarításainkat.


A 420 000-hez számold hozzá az értéknövekedést is!

Adót meg nem csak kellene fizetni, hanem fizetek is, 15%-ot.

2023. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
75%

Ez az állampapíros bohóc bohóc mindenhova odakreténkedik. Mindig jókat nevetek rajta. :)

Minden kategóriának van egy bolondja.

2023. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
80%

Régen jó biznisz volt az ingatlan, ma már kevésbé.

Tíz éve vettem egy lerobbant garzont Pesten 5.3 millóért, felujítottam kb 1 milláért, nyolc év kiadás bevétele behozta az árát, majd eladtam nemrég 32 millóért.

Most mindenki ragaszkodik az ingatlan vásárláshoz, és kb jelenleg 30 év alatt hozzá be az árát kiadásból, mégis mindenki azt hiszi hogy mekkora üzlet ez.

De legyen így.

2023. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 NTBS ***** válasza:
90%
Nem, de, ha ennyiért is megveszik, akkor jó üzlet.
2023. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
71%
Az eladónak 😀
2023. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
34%

"mégis mindenki azt hiszi hogy mekkora üzlet ez."

Nem hiszem hogy nagy üzlet a garázs megvétele, nem is azért vettem. Azért vettem, hogy ne a számlámon állva értéktelenedjen el a pénzem, vagy ne nyúlja le az állam ha gondol egyet, és ha kell, ki tudjam belőle venni. A kiadás már csak "bónusz" bevétel.

2023. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%

Ingatlanpiaci kereskedő szervezetek adtak ki elemzést, hogy januárban már megindult az árcsökkenés 3-5 százalék korul

. Ilyen árakat elnézve mint ezen garázset van is hova csökkenni még. Kivancsi leszek mi lesz a vége.

2023. febr. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ingatlanpiaci kereskedő szervezetek adtak ki elemzést, hogy januárban már megindult az árcsökkenés 3-5 százalék korul"

Még soha nem adtak ki egyetlen mértékadó elemzést sem. Egyszerűen azért, mert nincs átfogó, objektív adatbázisuk amiből dolgozhatnak. Mindegyik csak a piac kicsiny, saját maga által ismert szeletét használja fel. Mitől jönne árcsökkenés a lakáspiacon, brutálisan elszállt építőanyag-, energia-, üzemanyag árak mellett? Ideiglenes megtorpanás lehet, de az elmúlt 30 évben soha nem volt tartós árcsökkenés. maximum az eladási idő nőhet egy picit. Mitől lenne olcsóbb egy ingatlan, mikor 1 kg. kenyér 1000 Ft., egy tojás meg 100 Ft.? Hét hónapja vettem a garázst 8 millióért, most azonnal lenne rá vevő 9-ért.

2023. febr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Érdemes megnézni a többi hasonló hirdetést.
2023. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!