Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nógrádon (település) megéri...

Tothferko kérdése:

Nógrádon (település) megéri 2023-ban családi házat venni?

Figyelt kérdés
Családalapitas előtt állunk. Többször jártunk ott, szóval az már megvan, hogy beleszerettünk a környezetbe. Néztünk is ki házat. Infrastruktúra, közélet, életminőseg szempontból érdekene hosszútávon az ott élők véleménye?

2023. márc. 6. 13:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Településvezetés, közbiztonság stb, szóval milyen az élet. Köszönöm szépen!
2023. márc. 6. 13:08
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Pfff Nógrád szerintem baromi szép táj, de...

Van pár munkatársam onnan, a közlekedés jó, de egyébként panaszkodnak, hogy egy lepra az egész.

Én annak idején voltam Tarjánban, hát Borsodhoz képest is lent van.

2023. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Maga Nógrád falu semmivel nem rosszabb, mint bármelyik magyar falu, azok minden előnyével és hátrányával és nem több cigánnyal, mint az agyonhájpolt budai oldal falvaiban.

Szomszédos Berkenyével, ami egy cigánymentes sváb falu, irgalmatlanul magas árakkal. (Nekünk itt volt nyaralónk)

Ha én keresnék ezekre a kérdésekre választ, akkor

- átgondolnám, hogy egyáltalán tudnék e falun élni, lesz e biztos munkára lehetőségem kb. 15 km-es körzetben

- bemennék a helyi önkormányzatba és kérnék felvilágosítást az engem érdeklő kérdésekről (közbiztonság, óvoda, iskola, a település jobb és rosszabb része, stb.) Mi egyszer így úsztuk meg, hogy egy eléggé jónak ítélt település legfertőzöttebb észén vegyünk ingatlant.

- nagyon megnézném a választott ingatlan szomszédságát, leginkább még beszélgetnék is velük, mielőtt leteszem a foglalót.

2023. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehet én látom a dolgokat pesszimistán de sztem itthon legelső az, hogy legyen tob munkalehetoseg is a környéken. Élni kell, 3 honap munkanélküli után magára van hagyva bizonyos mértékben az ember. Szoval nekem itthon csak budapest vagy gyms megye játszik emiatt. Szép Nógrád az biztos,de meló is van ?
2023. márc. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
És hát olyan reszeken ahol kevesebb a meló, vannak olyan esetek ahol a fél falu egy közeli gyar vagy akármilyen más munkahelytol függ. Ha netán az bezar és nincs miből válogatni akkor aztán a szép rendezett kos falunak jó eséllyel annyi.
2023. márc. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

# 4-5


Ez mindenkire igaz, aki vidéken él és jelenleg 8 millió ember él vidéken.

Erre találták ki az ingázást, ami szerencsés esetben nem jelent több időt, mint eljutni Budapest egyik feléből a másikra.

Ezt volt budapesti lakosként mondom, aki napi 2x1,5 órát utazott a szintén budapesti munkahelyére, majd vidékre költözve vonattal 40 perc alatt bent voltam 50 km-ről Budapest centrumába, ahonnan 15 percre volt a munkahelyem.

2023. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Csak Nógrád megyében gyakorlatilag nincs vasút, ami van az is vicc.
2023. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4:

Nógrád faluba akik kiköltöznek, nagyrészt Budapestre járnak be. Persze, messze van, nem jó dolog onnan bejárni, de sokkal felkapottabb külső agglomerációs települések közül nem egy van, ahonnan ugyanannyi vagy hosszabb idő bejárni.

2023. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha programozó vagy és otthonról dolgozol akkor nagyon jó, de ha villanyszerelő, kőműves, kamionsofőr...stb szóval érted... Akkor egy rémàlom lesz.
2023. márc. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!